• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Garnélás garnéla-tanya

Sikerült egy nagyobb rendelést leadnom! ;) (csak az asszony meg ne tudja!!!:D)
Kicserélem a szűrőben a substrat pro-t és a siporaxot is, rendeltem 2 l biorio-t. A 17 mm-es csövezést is lecserélem 13 mm-re, kicsit ormótlan a kis akiban a mostani 17-es. A 17 cucc majd jó lesz a nagy akiba, persze majd akkor, amikor lecserélem a mostani merevítéses akit egy szép optira ;)
 
Nála főleg, mert nem tud róla :D
A GLS már 11-kor a munkahelyemnél volt, jóban vagyunk, így mindig telefonál. Az asszonykám előtt érek haza, így már landolt is a cucc a garázsban a dugiszekrényemben :ROFLMAO:
Hétvégén majd bekúszik a házba ;)
Állat vagy:):D:LOL::joyful::notworthy::notworthy::notworthy::notworthy::notworthy::notworthy:
 
Állat vagy:):D:LOL::joyful::notworthy::notworthy::notworthy::notworthy::notworthy::notworthy:
Meg sem próbálkozom azzal, hogy megmagyarázzam a kis feleségemnek azt, hogy miért érdemes adni egy ada poppyért közel 13 rugót. :D
Ez egy esélytelen feladat lenne, így meg sem próbálom ;), de úgyis észreveszi egy idő múlva és olyankor vagyok nagy :poop:-ban :ROFLMAO:
És ilyenkor jön egy rögtönzés, olyasmi hogy használt stb. az összeg 10ért ;)
Én sem akarom tudni azt, hogy mennyibe kerül egy-egy női cipő vagy ruha, szóval 1:1 :ROFLMAO:
 
A mai vízcsere során kimostam a szűrőmet is. Kivágtam a substrat pro-t és a siporaxot és ment a helyére a BioRio. A 17 csövezést átváltotta a 13-as és a csövek végére felkerült a gyönyörű poppy és a hozzá illő beszívó. A látványa sokkal jobb, nagy batár volt a 17-es beszívó és a lilly. A szűrőben találtam egy 3 mm-es cbs-t, de ügyesen kimentettem ;)
 
Na akkor egy gyors kép! Sajnos erősen fonalas az előtér, de garnisban ez egy nagyobb kihívás. Két hete ennél sokkal rosszabb volt az összkép, de vissza vettem a világításból, bedobtam 3 amanot, illetve a co2-t is igyekeztem jobban eloszlatni. A poppy elől virít :D
usaqe5ev.jpg
 
Kiváncsi leszek a tapasztalataidra poppy és BioRio téren!
A poppyról máris azt tudom mondani, hogy jobb a sima lillymnél, a garnélák nem igazán lájkolták a lilly által keltett cunamit. Ez most így pont jó, a 2071-en sem kell akkorát folytani, igaz a diffúzorral egy picit játszanom kellett, de megoldottam, mert az akasztós szűrőre bíztam a betekerést. A BioRio biztosan jobb lesz, emlékszel te is, hogy szívtam a ph-val én is rendesen.
 
Ismét bejelentkezem!
Még volt némi szufla a fényképezőgép akkujában, így lőttem néhány képet. Sajnos a fonállal nem bírok, black out lesz a vége szerintem. :(
A picik jól vannak, bár a gépet előkapva elhúztak.
P1100699.JPG

Saláta és ubi van vacsira:
P1100703.JPG

Kukucs:
P1100710.JPG

A kicsiről csak ezt tudtam lőni:
P1100717.JPG
 
Back
Oldal tetejére