• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fórum karbantartás mizéria

Nem .A főoldalon nincs az a jobboldali menüben (oszlopban),hogy szülinaposok.Vagy nincs ma szülinapos,és azért hiányzik ,vagy más miatt tűnt el????
 
Nem .A főoldalon nincs az a jobboldali menüben (oszlopban),hogy szülinaposok.Vagy nincs ma szülinapos,és azért hiányzik ,vagy más miatt tűnt el????

Ez automatikusan jelenik meg. Ha nincs ott akkor ma a rendszer szerint nincs szülinapos, vagy valami bibi van :)
 
Az éjjel elég sok frissítés volt a fórumon. Többségében aktualizálás, de frissült a Tapatalk kiszolgáló is.
Gyorsítottunk egy cache megoldással, ahogy látom érezhető, de akkor lehet majd igazán látni ha többen használjuk a fórumot egy későbbi időpontban.
Picit csavartunk a spam védelmen.

Újra visszakerült teszt jelleggel néhány gyűjtő fórumban a kép azonosító.
Naplók | Magyar Akvakertész Fórum
Befejezett akváriumok bemutatása | Magyar Akvakertész Fórum
Növények | Magyar Akvakertész Fórum
Halak | Magyar Akvakertész Fórum
Garnélák és csigák | Magyar Akvakertész Fórum

A topik mellett lévő képeket kézzel kell frissítenünk. Ez eltart majd egy darabig.

Ha valami szokatlant, furcsát láttok, vagy hibával találkoztok, kérlek jelezzétek.

Köszi :)(y)
 
Szeva Vik!
Azt nem lehetne megoldani ahogy az aláíráson belül lehet a képeket frissíteni úgy a naplók elején kísérleti jelleggel jelen lévő képeket is tudjuk frissíteni ?
Ahogy elnézem egy két naplónál elég érdekes képeket dobott be a rendszer :D
Tudom hogy teszteltek ez csak egy kérdés (kérés) volt.
 
Szeva Vik!
Azt nem lehetne megoldani ahogy az aláíráson belül lehet a képeket frissíteni úgy a naplók elején kísérleti jelleggel jelen lévő képeket is tudjuk frissíteni ?
Ahogy elnézem egy két naplónál elég érdekes képeket dobott be a rendszer :D
Tudom hogy teszteltek ez csak egy kérdés (kérés) volt.

Tehcnikailag 4 féle lehetőség van a kép megjelenítésére, sajnos a szerző aláírása nincs benne.

1. topik nyitáskor megadsz egy URL-t, fotót
2. csatolmány (ezt a funkciót a tárhely miatt nem használjuk)
3. a topik első bejegyzésében lévő első kép (mindig aktualizálni kell)
4. ha egyik sincs, akkor egy sablon kép jelenik meg

Ahhoz, hogy szerkeszthető legyen a kép korlátlan jogosultságot kellene adni minden általatok készített bejegyzésre.
Nagyon sok jó oldala lenne, hiszen régen ez így működött sokáig. Nem kellene modiknak szólni napló átnevezéssel, lehetne hibát javítani korrigálni stb.
Most 90 perc a limit.

Sajnos a sok pozitívum mellett negatív oldala is van pl bármennyi tartalmat kitörölhetnél egy fórumról értelmetlenné téve a beszélgetést.
Ehhez elég egy hirtelen felindulás, ami a netes arctalan beszélgetések miatt gyakran előfordulhat, vagy egy kis rossz szándék.
Nem véletlen, hogy a legtöbb fórumon időkorlátosak a bejegyzések, sajnos nekünk is be kellett állni ebbe a sorba.

A fentiek miatt a modikra jut a szerep, hogy korábbi tartalmakba belenyúljanak, topikot áthelyezzenek, vagy éppen kis képet állítsanak be valahova.

Megoldás lehetne egy modik mellett szereplő kiemelt csapat, aki segíthetne ebben. Gondolkozunk egy jó megoldáson addig is.
 
Tapatalk is újabb lett, az idézeteknél látszik az avatar és az előzmény fül.
 
már volt róla korábban szó, nem lehetne esetleg visszaállítani a naplókban a "ők figyelik" kijelzést, ahogyan régebben volt?

Sok olyan okosság van, amit esetleg már nem támogat az eredeti fejlesztő csapat. Ez is ilyen.
Keresünk megoldást, hogy valami kiváltsa ezt a funkciót, lehetőleg úgy hogy ne terhelje le feleslegesen a szervert. Szóval kókány dolgok kizárva :)
 
már volt róla korábban szó, nem lehetne esetleg visszaállítani a naplókban a "ők figyelik" kijelzést, ahogyan régebben volt?

Időközben megnéztem hogyan is működött pontosan a korábbi funkció.
Nem a valós idejű látogatókat mutatta, hanem azokat listázta akik feliratkoztak az adott topikra.

Közben kipróbáltam és működne most is, de kb felére lassítja az oldalbetöltést :(
 
Utoljára módosított:
Időközben megnéztem hogyan is működött pontosan a korábbi funkció.
Nem a valós idejű látogatókat mutatta, hanem azokat listázta akik feliratkoztak az adott topikra.

Közben kipróbáltam és működne most is, de kb felére lassítja az oldalbetöltést :(

igen, erre gondoltam, aki bejelölte követésre.
kár, hogy ilyen.
 
Nálam most idegesítően belassult a fórum minden funkciója, gondolom az esti roham miatt.
 
Back
Oldal tetejére