• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fórum karbantartás mizéria

Viktor ,csak jelezném ,hogy az újdonságotok amit nemrég vezettetek be,ami azt a célt szolgálja ,hogy látszódjanak a hozzászólások száma fent a böngésző fejlécen ,na az most itt nekem nem műxik:((n)
Másnál esetleg ?????
valóban az itt se jó
 
Viktor ,csak jelezném ,hogy az újdonságotok amit nemrég vezettetek be,ami azt a célt szolgálja ,hogy látszódjanak a hozzászólások száma fent a böngésző fejlécen ,na az most itt nekem nem műxik:((n)
Másnál esetleg ?????

Hál' istennek :D Belerondított a minimál hátteres böngészőbe :)
 
Nekem nem tetszett, az egyik amiatt, hogy nem szép a piros badge a könyvjelzőn a másik, hogy ha minden elolvastam akkor megint meg kellett nyitnom az oldalt, hogy eltűnjön. Jah és ha tapatalkról megnéztem valamit akkor sem tűnt el.
 
Nekem nem tetszett, az egyik amiatt, hogy nem szép a piros badge a könyvjelzőn

Ne búsulj Dani!
A nagy művészeket, koruk soha nem értette meg! :)
...ezt a fajta kifinomult esztétikai érzékenységet, mely megcsillant a fenti mondatodban!! A fenébe is, hát nem az esztétikának hódolunk itt mindnyájan ezen a fórumon! :)
Csak szerettem volna, hogy érezd nem volt mindenki ellened! :)
 
Ne búsulj Dani!
A nagy művészeket, koruk soha nem értette meg! :)
...ezt a fajta kifinomult esztétikai érzékenységet, mely megcsillant a fenti mondatodban!! A fenébe is, hát nem az esztétikának hódolunk itt mindnyájan ezen a fórumon! :)
Csak szerettem volna, hogy érezd nem volt mindenki ellened! :)

Megnyugodtam akkor :)
 
bocs, ti MIRŐL BESZÉLTEK EGYÁLTALÁN? :D:D:D
Tettem oda neked egy nyilat, hogy lásd :D

K_perny_fot__2013-11-26_-_20.54.19_www.kepfeltoltes.hu_.png
 
Back
Oldal tetejére