• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fórum karbantartás mizéria

Frissítettem a fórum motort. Ezért volt ez a röpke 10-15 perces leállás.
Most már ok, ha valami szokatlant találtok kérlek jelezzétek. (y)
 
Frissítettem a fórum motort. Ezért volt ez a röpke 10-15 perces leállás.
Most már ok, ha valami szokatlant találtok kérlek jelezzétek. (y)

Most tevedtem fel a ukaps-ra, es nagyon otthonosan tudtam mozogni a gui-n. Ez ugyanaz a motor?
 
Privát üzeneteimet akartam törölni, lehet én vagyok vak, de nem találom a törlés gombot.:confused:
 
akkor sikerült megoldani?
Igen sikerült, minimális az angol tudásom, és a kipipáláskor megjelenő lehetőségeknek fele még angol , azok között meg nem volt "Delete ", ezért hittem, hogy porszem van a gépezetben.
Köszi a segítséget!
 
Igen sikerült, minimális az angol tudásom, és a kipipáláskor megjelenő lehetőségeknek fele még angol , azok között meg nem volt "Delete ", ezért hittem, hogy porszem van a gépezetben.
Köszi a segítséget!

Az angol dolgokra ránézünk, köszi, hogy jelezted (y)
 
Viktor ,figyi meg lettek növelve a betűméretek a fórumon?Mert most egész másak a betűk mint eddig .Formára is ,és méretre is másabbak.Fórumjelenség ,vagy a leányzóim nyomhattak el valamit ????:)(uhh,a szmájlik is nagyobbak(n))
 
Viktor ,csak érdeklődnék(lehet rossz helyen(n)),de ma nincs születésnaposunk?????,vagy eltűnt az a valami a főoldalról??????;)
 
Back
Oldal tetejére