• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Foci EB 2016

És Portugália behúzta :woot:
Európa bajnok lett ,jippyyyyyy:ROFLMAO:
A francia válogatottat régóta nem szeretem.
A tegnapi játékuk ebben megerősített: többször láthattunk olyan szabálytalankodásokat, amik egyértelműen az ellenfél játékosának a sérülésére mentek, nem csak taktikai faultok voltak. Nálam minimum 2-3 francia piros lap ki lett volna osztva.
A portugálok játszodták amit ilyen ellenfél ellen lehet. Azért a negyedik játékvezető CR7-et elküldhette volna kicsit lehiggadni és elgondolkodni azon, mi a dolga az edzőnek és mi egy lesérült játékosnak.
Összességében örvendek, hogy nem jött be a franciáknak a taktikája.
 
A francia válogatottat régóta nem szeretem.
A tegnapi játékuk ebben megerősített: többször láthattunk olyan szabálytalankodásokat, amik egyértelműen az ellenfél játékosának a sérülésére mentek, nem csak taktikai faultok voltak. Nálam minimum 2-3 francia piros lap ki lett volna osztva.
A portugálok játszodták amit ilyen ellenfél ellen lehet. Azért a negyedik játékvezető CR7-et elküldhette volna kicsit lehiggadni és elgondolkodni azon, mi a dolga az edzőnek és mi egy lesérült játékosnak.
Összességében örvendek, hogy nem jött be a franciáknak a taktikája.

Portugáloknak (is) drukkoltam az EB-n de rosszul játszottak. Végül bejött nekik a taktika és ki tudták bulizni a végső győzelmet.
A franciáknál amit észrevettél agressziót szerintem a feketék játéka. A VB-n általában ugyanez visszaköszön az afrikai csapatoknál. A sok gladiátor. :) Mondjuk a portugálok meg adják hozzá a színészkedést ami legalább annyira gáz. :)

Jó volt kicsit focit nézni ebben az egy hónapban. A végére szerencsére a botrányok is elcsendesedtek és csak a játékra lehetett figyelni. De pl Izland, walles stb nélkül szegényebb lett volna a csomag. A döntő meg mindig ilyen gyatra sajna minden ilyen eseményen.

Sok régi kedvenc nincs már játékban, ilyenkor mindig eszembe juttatják, hogy öregszünk rohamosan ....
 
Utoljára módosított:
Portugáloknak (is) drukkoltam az EB-n de rosszul játszottak.
Ebben sajnos az utolsó betűig egyetértünk. Alapvetően -Magyar csapat híján- nekik szoktam szurkolni, most szerencsére csak a torna vége fele alakult így:woot:, viszont CR7-et egyszerűen nem tudom elviselni az utóbbi 4-5 évben. Kár érte, hogy így elszállt, mert alapvetően jó játékos lenne. Ha hízelegni akarnék, azt mondanám világklasszis, de a hisztijeivel elront mindent. Még a pontrúgásainak az eredményességét is. Egész EB-n nem tudom, hogy eltalálta-e pontrúgásból a kaput?
A franciáknál amit észrevettél agressziót szerintem a feketék játéka. A VB-n általában ugyanez visszaköszön az afrikai csapatoknál. A sok gladiátor. Mondjuk a portugálok meg adják hozzá a színészkedést ami legalább annyira gáz.
Nagy vonalakban ebben is egyetértünk, de jópár szuperközeli lassítás mutatta, hogy labdához köze nem volt, nem is arra ment. Tudom, nem újdonság, demoralizálni igyekeznek vele az ellenfelet, nagy kár, hogy egyes trénerek a taktika részeként kezelik. Lehet, hogy bennem van a hiba, de nem tudom lenyelni. Nagyon nem ugyanaz, mint a kemény test test elleni játék. Azt el lehet fogadni, mert ott nem aljas, sunyi beleszállás van, hanem tényleg test-test ellen mérkőznek.
Jó volt kicsit focit nézni ebben az egy hónapban. A végére szerencsére a botrányok is elcsendesedtek és csak a játékra lehetett figyelni. De pl Izland, walles stb nélkül szegényebb lett volna a csomag.
100%-ig így érzem. Szorítottam is a kis csapatoknak, mert megérdemelték volna, hogy legalább egyikük bejusson a döntőbe, de az biztos, hogy sok színt vittek a nagyok -valljuk be sokszor unalmas- játékába.
Sok régi kedvenc nincs már játékban, ilyenkor mindig eszembe juttatják, hogy öregszünk rohamosan ....
No, ezt nem is hallottam, akarom mondani olvastam. Cserélődnek a játékosok, úgy, ahogy a gyerekeink is nőnek, mint a gomba.
Hogy öregszünk-e? Majd ha úgy kelek fel hajnal 4-kor hétvégén, hogy nem a peca, vagy a bicaj jut eszembe, akkor talán.:)
Addig csak a játékosok cserélődnek és a gyerekek nőnek;)
 
Back
Oldal tetejére