• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Foci EB 2016

Akkorát üvöltöttünk az asszonnyal, hogy szegény fiam 5 percig sírt utánna.
Az első gól után én is akkorát ordítottam, hogy szegény kislányom kiugrott az ölemből és elbújt a másik szobában. 5 percbe telt, mire megnyugodott és megértette, hogy csak örömömben kiáltottam. Annyira sajnáltam szegényt :(
 
Akkorát üvöltöttünk az asszonnyal, hogy szegény fiam 5 percig sírt utánna.
A sárgák kicsit érdekesek. Aki lerántotta Dzsudzsit miért nem kapott?

Az első gól után én is akkorát ordítottam, hogy szegény kislányom kiugrott az ölemből és elbújt a másik szobában. 5 percbe telt, mire megnyugodott és megértette, hogy csak örömömben kiáltottam. Annyira sajnáltam szegényt :(

Gyerekek,ez a mecs elöbe làtni,köszönöm,hogy ott lehettem!Hatalmas hangulat,3 óran keresztül a napon aszalodtunk.Elsökent tovàbb jutni,nem gyenge!

Látjátok,ezekért a pillanatokért jó a foci.
..és ami nagyon fontos!
Nem kell , hogy európadbajnokok,vagy világelsők legyünk.
Legyen egy olyan csapat,amiért lehet izgulni.
Ez az elmúlt 10-20 évben nem lehetett elmondani.Kaptunk egy gólt,kész ,feladták.Beálltak védekezni.Semmi tűz,vagy
vagy valami kis önbizalom,hajtás,szív.
Nagyon jó volt látni egy Ronaldo világklasszist hisztizni.
 
Látjátok,ezekért a pillanatokért jó a foci.
..és ami nagyon fontos!
Nem kell , hogy európadbajnokok,vagy világelsők legyünk.
Legyen egy olyan csapat,amiért lehet izgulni.
Ez az elmúlt 10-20 évben nem lehetett elmondani.Kaptunk egy gólt,kész ,feladták.Beálltak védekezni.Semmi tűz,vagy
vagy valami kis önbizalom,hajtás,szív.
Nagyon jó volt látni egy Ronaldo világklasszist hisztizni.
Teljesen egyetértek, de sajnos azt a 10-20 évet nagyjából 30-ra kell módosítani, mert Mexico után sajnos aki tehette belerúgott a válogatottba.
Az az ifjúsági VB bronz adott némi reményt, én akkor kb 3-4 ember kivételével az egész válogatottat elküldtem volna nyugdíjba és a fiatalokkal töltöttem volna fel a csapatot, az összessel.
Tegnap én is kiáltottam jó nagyot minden gólnál: macska menekült, a feleségem is ledöbbent, de Ő azért nem szaladt ki a szobából.
Ha így játszik a CSAPAT, nem érdekel az eredmény, ezt a játékot bármikor megsüvegelem!(y)
 
Teljesen egyetértek, de sajnos azt a 10-20 évet nagyjából 30-ra kell módosítani, mert Mexico után sajnos aki tehette belerúgott a válogatottba.
Az az ifjúsági VB bronz adott némi reményt, én akkor kb 3-4 ember kivételével az egész válogatottat elküldtem volna nyugdíjba és a fiatalokkal töltöttem volna fel a csapatot, az összessel.
Tegnap én is kiáltottam jó nagyot minden gólnál: macska menekült, a feleségem is ledöbbent, de Ő azért nem szaladt ki a szobából.
Ha így játszik a CSAPAT, nem érdekel az eredmény, ezt a játékot bármikor megsüvegelem!(y)
En csak szolidan üvöltöttem....mert vendegsegben voltunk ismeröseinknel, meghivtak minket szurkolni...hatalmas elmeny volt, meg ha kis szerencsevel is, de imadtam a golokat!!:)
A legjobbat hallgassatok: ahol vendegsegben voltunk, magyar az anyuka, a kolleganöm, de a ferje nemet. En nagyon nem kedvelem a mediterran focit, es ennek hangot is adtam, persze csak finoman, (2-3x lemajmoztam Ronaldot:D)
majd a meccs vegere kiderült, hogy a nemet apuka portugal rajongo, es imadja Ronaldot, raadasul hasonlit a fiara is, szerintük!!!:eek:o_O
Tibicukkal teljesen egyetertek, öröm, hogy van most miert szurkolni, izgulni, mar ez is nagy szo, hogy die eljutottunk. Eveken at nem neztem magyar futballt, most van ujra miert!!!:)
 
:cry::cry::cry::cry::cry::cry:
Majd legközelebb....hibáztunk sokat szerintem, de sajnos jobb volt az ellenfél valóban.
Hogy jobb volt e?????A belgák tegnap este teljesen más dimenzióban tolták mint mi.Fantasztikus teljesítményt nyújtottak a mieink a csoportkörben ,de a tegnapi meccs eredménye tükrözi igazából hol is tartunk.Ez ellen a csapat ellen ,ahol Hazard kirobbanóan focizott,és parádés játékot mutatott az egész csapat....na ellenük még Portugália ,vagy a házigazda is bukott volna.
Ellenben a magyar válogatottnak meg köszönöm az élményt amit kaptam a 3 meccs alatt.
szerk:innentől kezdve hajrá Portugália(de nehéz dolguk lesz az biztos ,ha kupát akarnak)
 
Utoljára módosított:
Hogy jobb volt e?????A belgák tegnap este teljesen más dimenzióban tolták mint mi.Fantasztikus teljesítményt nyújtottak a mieink a csoportkörben ,de a tegnapi meccs eredménye tükrözi igazából hol is tartunk.Ez ellen a csapat ellen ,ahol Hazard kirobbanóan focizott,és parádés játékot mutatott az egész csapat....na ellenük még Portugália ,vagy a házigazda is bukott volna.
Ellenben a magyar válogatottnak meg köszönöm az élményt amit kaptam a 3 meccs alatt.
szerk:innentől kezdve hajrá Portugália(de nehéz dolguk lesz az biztos ,ha kupát akarnak)
Persze jobbak voltak....ahogy írtátok is, kell még sokat fejlődnünk, de van honnan fejlődni és van remèny!! Most meg Hajrá Németország!!
 
Szlovákiai háromnapos kirándulásról úgy indultunk haza, hogy a meccsre itthon legyünk, haza is értünk.
Sajnos azzal egyet kell értenem, hogy más ligában játszunk -remélem hogy csak még egyelőre- de legalább megvan a lecke, amiből a helyes tanulságot le kell szűrjük: a jó úton járunk, de még sok van előttünk és itt nem szabad megállni.
Fiatal még a csapat gerince, én bízok benne, hogy ezekkel a srácokkal még látok olyan meccset egy-két éven belül, amikor egy ilyen belga csapattal is partiban leszünk minimum egy 3:3-ra. (És itt jut eszembe egy dolog: a vízilabdásoknál meglévő szellemet át kellene örökíteni: ott a régi nagy öregek is lent vannak az uszodában a fiatalokkal és a 10 éves kissrácot is úgy kezelik, mint az olimpikonokat. Ebben a légkörben nem csoda, ha minden gyerek szeretne olimpiát nyerni és tesz is érte. Van ebben a csapatban is pár olyan játékos, aki a szerelése javát már elkoptatta, de az utánpótlás nevelésnél egy Király Gabira, egy Gera Zolira -hogy csak két nevet említsek- szükség lenne, hogy jó példák, jó mentalitás legyen a srácok előtt.)
A reggeli híradót remélem a srácok is nézték és bízok benne, hogy olyan tömeg fogja várni őket, mint amilyen az este éltette a csapatot a meccs után is. Szép volt fiúk!(y)
 
Vegre Büszkék lehetünk!Nem lehajtott fejjel buslakodni.Ebbe a csapatba ennyi volt bent.A Belgak mas dimenzioba fociztak,erre a szintre kell eljutni.
 
Ahogy egy kedves barátom összefoglalta a tegnapi nap (és az elmúlt hetek) eseményeit: "44 évnyi kóma után senki sem kelne fel úgy, h megmássza a Mount Everestet. A magyar válogatott már így is túlteljesítette az almainkat."

Öröm volt nézni a válogatottunkat az elmúlt hetekben. Tanulságos volt a tegnapi meccs is, szégyenkezni valónk pedig nincs. Remélem nem kérészéletű lesz a siker, hanem komoly és tartós változás indult most el! Gratula a fiúknak ezúton is!
 
Lehet megköveztek, de soha nem voltam a foci híve, így most is szeretném felhívni a figyelmet hogy a foci eb mellett más is történt mostanában...

http://www.nemzetisport.hu/kajak_kenu/kajak-kenu-eb-magyarorszag-az-eremtablazat-elen-2509811

Gratulálok a kajak-kenusoknak! (y)

Hát igen azért a foci eb margójára odaférne az a gerjesztett hisztiőrület amit a média csinált. Ők profibbak voltak mint a válogatott.
Csak egy példa. A múlt héten párom, aki csajokkal jár tornázni mesélte, hogy elmarad a torna mert focimeccs van. Mi vaaan? :) Olyan feleségek, nők járnak akik egyébként nem szeretik a focit és akkor finoman fogalmaztam :)
Nem szerették meg hirtelen és valószínűleg sosem fogják. De a médiaviharban lassan ciki kimaradni.

Végigizgultam a meccseket, de néha már kifejezetten idegesített a hisztéria ami körülötte volt. És ahogy fent is írtad ilyenkor más esemény, eredmény nem létezik.
Jó volt látni, hogy tegnap is az utolsó percig küzdelem volt, de reméljük megszokottá válik az élmény és pl a VB selejtezőn normálisan lehet végigszurkolni a túltolt hiszti és az állami adók erőltetett marketingje nélkül.

A meccs végén azért bekapcsoltam a FIFA-t az XBOXOne-on és lejátszottam 3x a belga meccset. Az egyikben ugyanolyan gólt lőtt Hazard mint a meccsen. Nagyon felbosszantott :) :) De nyertünk!

Sorry a negatívabb üzenetért, jól játszottunk tegnap, szerintem jobban mint néhány korábbi meccsen. Jó volt szurkolni és várható volt az is, hogy kikapunk egyszer.
Az eredmény a siker szuper, de nem értek egyet azokkal akik a focit első helyre teszik és minden másra azt mondják, ezt nem nézik annyian, nem érdekel annyi embert stb.
Ha ennyi reklámot kapna bármely sport, akkor ugyanígy mellé állna az ország. Arról most nem beszélek, ha annyi pénzt.... nem akarok politikai irányba elmenni, de valószínűleg az eszetlen stadionépítés minden más kárára sem segít a negatív véleményemen.

Ennyit a negatív oldalról....

Ami viszont tényleg jó volt, hogy a tegnapi meccs végén a statisztikákban teljesen egyenrangú félként szerepelt a csapat. Eredményességben elmaradtunk, de jó volt látni, hogy a passzok mennek, támadások szintén, motiváltak voltunk.
Mindezt úgy, hogy a portugál és több nagy csapat alkalmanként sokkal kevesebbet mutatott fel.

Aztán jött Chacón és kiütötte Kokót. Reméljük nem ugyanaz lesz a folytatás mint ott.

Drukkolok, hogy a VB-n is kint legyen a csapat és több ilyen eseményen lehessen szorítani a magyar sikerekért.
 
Back
Oldal tetejére