• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Foci EB 2016

Markiboy

Főkertész
Szerintem így hogy kijutottunk, megérdemel egy topicot ez az Európa Bajnokság. :) Most pénteken tartják az első meccset 21:00-kor, a házigazda Franciaország fog megmérkőzni Romániával. Az első magyar meccs június 14-én (kedd) lesz 18:00-tól, Ausztria ellen fogunk játszani Bordeaux-ban.

match-schedule-euro-2016-1024x724.png
@viktorlantos Számíthatunk olyan játékra idén mint 2014-ben? ;)
 
Akkor azért a "B" középbe ne ülj be a Magyar-Olasz döntőn!!!! :LOL:
Erről egy sztori jut eszembe.12 éve amikor kint dolgoztam Trogirban,munka után este persze mindig beültünk meccset nézni-ha jól számolom pont akkor is EB volt.Be a horvátok közé.Persze a munkatársam fia azt kiabálta végig az Angol-Horvát derbin ,hogy Beckham-Backham.Mi meg nem győztük csitítgatni,nehogy lincselés legyen .:LOL:Persze nem volt gond belőle,vendégszerető nép,de furcsán néztek ránk akkor ott.:)
 
Én egy Liverpool - Debrecen meccset néztem meg kint Londonban 2009-ben. A szállásunkkal szemben volt egy Pub (ez nem meglepő, mivel minden sarkon van egy... ) A többieket, akikkel kint voltam nem érdekelte a meccs, én egyedül lementem megnézni.
Az egyik helyzetnél nem bírtam magammal, kicsúszott egy örömkiáltás... hogy ezek hogy néztek rám???... :) nagyon fura úgy nézni egy meccset, hogy az egész hely ellened van... :)
http://www.nigro.hu/2009/09/23/kepes-londoni-beszamolo/
 
Azt hiszem most lehetne par dolgot irni ha mar feljott a futtsall meg a 320km/h...jo nagy szmogos levego es kuss.
 
Huh meg kell néznem...

Addig is hajrá Olaszok! :) Vagy ezt nem illik ilyenkor?
Hajrá magyarok! Forza Italia! :)

Erről egy sztori jut eszembe.12 éve amikor kint dolgoztam Trogirban,...,vendégszerető nép....:)

Még jó, hogy nem egy Hajduk-Dinamo meccsre ültél be :D

Én egy Kispest (akkor még az volt!) Zete meccsre mentem be a vendégszektorba akkori Főnökömmel, akinek haverja a Zetében játszott. A kispesti gólnál csak befelé örültem, 1-0-ra nyertünk :D
 
Képzelhetitek mi van nálunk!A Románok,a Franciak,a Nemetek,Lengyelek,Olaszok,Spanyolok és mi MAGYAROK egy hotelba melózunk!Mindenki utal valamelyik nemzetet!A sok Bulgar meg sumákol!A végen megint a Nemetek nyernek,haza költözöm!
 
A végen megint a Nemetek nyernek,haza költözöm!

A legjobb időben vagy. Idehaza sorban épülnek a stadionok. A foci az egészségügynél is fontosabb :) A VB-n tuti dobogón leszünk.
A németeknél hány stadion épült az elmúlt 30 napban? :) :)

Na jó nem viccelünk. Azért annak is megvan a hangulata ha ilyen szurkolótábor van körülötted. (y)
 
A legjobb időben vagy. Idehaza sorban épülnek a stadionok. A foci az egészségügynél is fontosabb :) A VB-n tuti dobogón leszünk.
A németeknél hány stadion épült az elmúlt 30 napban? :) :)

Na jó nem viccelünk. Azért annak is megvan a hangulata ha ilyen szurkolótábor van körülötted. (y)
Persze,csak mondtam,hogy haza költözök!Úgysincs nálatok üresedés!:mad::confused:
 
Back
Oldal tetejére