• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Ferrero növényes pico

Pedig kíváncsi lennék rá.[emoji4]
Na pénteken megyek a tank-ért. :D
Kérdésem az lenne, hogy a táptalajt fedjem majd be szitált gyöngykaviccsal avagy nem? Tervezek bele tenni pár szép piros rc-t is. Ők meg a szép fekete talajon mutatnának jól. Szóval van dilemma. :D
Szerinted?
 
Na pénteken megyek a tank-ért. :D
Kérdésem az lenne, hogy a táptalajt fedjem majd be szitált gyöngykaviccsal avagy nem? Tervezek bele tenni pár szép piros rc-t is. Ők meg a szép fekete talajon mutatnának jól. Szóval van dilemma. :D
Szerinted?
Én nem tennék bele táptalajt, mert ilyen kicsiben nagyon vékony a talajréteg és félő, hogy kioldódik a vízbe.
Valami sötét, apró szemű talaj jó lesz.
Mekkora lesz az üveg?
 
Én nem tennék bele táptalajt, mert ilyen kicsiben nagyon vékony a talajréteg és félő, hogy kioldódik a vízbe.
Valami sötét, apró szemű talaj jó lesz.
Mekkora lesz az üveg?
10*10*10cm. Ez egy liter. Kapok majd egy marék manado-t is. Hááát nem tudom. Mindenhol azt olvastam, hogy táptalaj az alja így szerintem kipróbálom. Aztán úgyis beszámolok majd! ;)
 
Két napja megy az aki. Ami ma fogadott az az úszó növények gyökerei és az ültetett növények közt lévő "pókháló szerű" valami.
 
Back
Oldal tetejére