• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Fairy Tale, avagy az első, nem nano víz alatti kertem

juhhuuhuuuuu!!!!! megvannak a csapivizes CRS babák is [emoji171][emoji171]egyszerűen úgy elbújt, hogy nem is tudom, hogy vettem észre, de ott van....
cb5a438fb0a298924e8dc6a1760e0ad9.jpg


Tapatalkkal küldve az én SM-G935F eszközömről
 
juhhuuhuuuuu!!!!! megvannak a csapivizes CRS babák is [emoji171][emoji171]egyszerűen úgy elbújt, hogy nem is tudom, hogy vettem észre, de ott van....
cb5a438fb0a298924e8dc6a1760e0ad9.jpg


Tapatalkkal küldve az én SM-G935F eszközömről
Vízparamétereid milyenek? Tds, pH, gh, kh, lehet tudni?
 
Totál kezdőként öröm olvasni, hogy van remény, és örömöm (is) lesz a tervezett akváriumban. Ahogy örülsz a változásoknak, újdonságoknak visszahozta a kedvem a sok "panaszos" napló után :) és nem beszélve a lazaságról, mert eddig csak azt olvastam, hogy Tds, pH, gh, kh... :)
 
Totál kezdőként öröm olvasni, hogy van remény, és örömöm (is) lesz a tervezett akváriumban. Ahogy örülsz a változásoknak, újdonságoknak visszahozta a kedvem a sok "panaszos" napló után :) és nem beszélve a lazaságról, mert eddig csak azt olvastam, hogy Tds, pH, gh, kh... :)
hát köszönöm! úgy vagyok vele, sajnos hogy időm sincs, energiám sincs mindig mindent méregetni, utánajárni, az agyam túlterhelni, meg megutálni sem szeretném a túlspilázás miatt a hobbit, így egyelőre érzés alapon megy a tapasztalatszerzés. de a lényeg, hogy hatalmas örömömet lelem benne [emoji7]

Tapatalkkal küldve az én SM-G935F eszközömről
 
Totál kezdőként öröm olvasni, hogy van remény, és örömöm (is) lesz a tervezett akváriumban. Ahogy örülsz a változásoknak, újdonságoknak visszahozta a kedvem a sok "panaszos" napló után :) és nem beszélve a lazaságról, mert eddig csak azt olvastam, hogy Tds, pH, gh, kh... :)
és ha ez megnyugtat: pont egy éve én is szinte "totál kezdő" voltam... akkor tettem szert eme csodára: [emoji173]
9f8c2510b3fd5b99997f22552c9913fb.jpg


Tapatalkkal küldve az én SM-G935F eszközömről
 
Back
Oldal tetejére