• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Fairy Tale, avagy az első, nem nano víz alatti kertem

Sziasztok! Rég jelentkeztem.... szépen szaporodnak a garnélák, fejlődik a növényzet, zajlik az élet... bár bevallom urasan az utóbbi két hónapban a vízcserék a hetiről kb. 10napira csökkentek, igyekszem.. :) de a lényeg: imádás van!!! (A taiwant közben kioperáltam, mert mindent magának akart a nem egyszemélyesre tervezett akiban, így ő maradt alul...)
48323029df0f27226bb67ee4ffd37ee9.jpg


Tapatalkkal küldve az én GT-I8190 eszközömről
 
Sziasztok! Rég jelentkeztem.... szépen szaporodnak a garnélák, fejlődik a növényzet, zajlik az élet... bár bevallom urasan az utóbbi két hónapban a vízcserék a hetiről kb. 10napira csökkentek, igyekszem.. :) de a lényeg: imádás van!!! (A taiwant közben kioperáltam, mert mindent magának akart a nem egyszemélyesre tervezett akiban, így ő maradt alul...)
48323029df0f27226bb67ee4ffd37ee9.jpg


Tapatalkkal küldve az én GT-I8190 eszközömről
Nagyon szép [emoji106]
 
Andi mi a helyzet az akváriumoddal? Olyan szép lendületesen ment.
minden szuper, csak nincs időm semmire így nyáron, gondolok itt a fotózásra, közösségi média, stb.... nagy a kert... majd télen.... [emoji23] de sok a garniszaporulat, az ajva szinte önnfenntartó, bevallom őszintén, vízcsere sincs hetente, de szuper így is. ősszel bintás, ha minden jól megy, azt már ajtívabban naplózom!

Tapatalkkal küldve az én SM-G935F eszközömről
 
minden szuper, csak nincs időm semmire így nyáron, gondolok itt a fotózásra, közösségi média, stb.... nagy a kert... majd télen.... [emoji23] de sok a garniszaporulat, az ajva szinte önnfenntartó, bevallom őszintén, vízcsere sincs hetente, de szuper így is. ősszel bintás, ha minden jól megy, azt már ajtívabban naplózom!

Tapatalkkal küldve az én SM-G935F eszközömről
Furcsállottam volna ha csak így lelépsz. Szép kis ajvát dobtál össze, a következő sem lesz gyenge gondolom. Várjuk.
 
Back
Oldal tetejére