• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Ez már túl nagy.

Sziasztok!
Megvolt a nagy karbantartás a felkészüléssel és a teljes elpakolással majdnem 7 óra volt. A szűrő anyagok legalább két órát vártak mire a
csöveket átpucoltam.De a legtöbb időt a reaktor biolabdacsainak átkörömkefézése vitte el ,megértem azokat akik másra cserélik.
Éppen ideje volt egy erőteljes porszívózásnak lehet a négyheti vízcsere idővel kevésnek bizonyul.Régebben 120 litert cseréltem két hetente
most 180 litert négy hetente és valahogy minden koszosabb is lett.A nővényeket megtépáztam rendesen de nemigazán látszik az 50 dkg mínusz, drasztikusabban kellene belefogni a szelektálásba. A közeljövőben hal és garnéla beszerzésen is kell gondolkoznom fogy a csapat,
kezdenek kiöregedni. Hát ennyi.
Kösz hogy benéztél !

17961070302_1baa8f8b50_h.jpgIMG_8589 by Zoltán Lebedy, on Flickr
17777989769_0b5b612abb_h.jpgIMG_8587 by Zoltán Lebedy, on Flickr
17776649200_60a7a04dc7_h.jpgIMG_8555 by Zoltán Lebedy, on Flickr
17776280848_348ad8c452_h.jpgIMG_8613 by Zoltán Lebedy, on Flickr
 
Sziasztok!
Megvolt a nagy karbantartás a felkészüléssel és a teljes elpakolással majdnem 7 óra volt. A szűrő anyagok legalább két órát vártak mire a
csöveket átpucoltam.De a legtöbb időt a reaktor biolabdacsainak átkörömkefézése vitte el ,megértem azokat akik másra cserélik.
Éppen ideje volt egy erőteljes porszívózásnak lehet a négyheti vízcsere idővel kevésnek bizonyul.Régebben 120 litert cseréltem két hetente
most 180 litert négy hetente és valahogy minden koszosabb is lett.A nővényeket megtépáztam rendesen de nemigazán látszik az 50 dkg mínusz, drasztikusabban kellene belefogni a szelektálásba. A közeljövőben hal és garnéla beszerzésen is kell gondolkoznom fogy a csapat,
kezdenek kiöregedni. Hát ennyi.
Kösz hogy benéztél !

IMG_8589 by Zoltán Lebedy, on Flickr
IMG_8587 by Zoltán Lebedy, on Flickr
IMG_8555 by Zoltán Lebedy, on Flickr
IMG_8613 by Zoltán Lebedy, on Flickr

Hogy áll az aki mostanában?
 
Akkor legyen harom! :D
Errol az akvarol a gyerekkorom nagy akvariumos konyvei jutnak eszembe, ott volt ilyen nagy jungle! Akkor mindig arról almodtam, h egyszer nekem is lesz egy ilyen! Szep emlekeket idez fel az akvad! :)Nagyon tetszik!
Mar csak a nagy gyongyguramik hianyoznak belole :D
 
Nagy vágyam egy ekkora akvárium, szinte biztosan lesz egy ilyenem, ha törik, ha szakad, és nagyon boldog lennék, ha hasonlóan szépen sikerülne, mint a Tiéd. Minden elismerésem, hatalmas, és csodás ékköved van, irigyellek nagyon! (y)
Jah, és legalább 4 ember már az a 3... :D
 
Csak ismételni tudom az előttem szólókat: le a kalappal, gyönyörű az akvád:) és én is emelem a tétet: már legalább 6 rajongó várja az újabb fotókat;)
 
A Flickr-oldalt annyira nem ismerem. Én jobb egérgomb a meg nem jelenő képre, katt a kép megjelenítése és a címből kimásoltam a linket és a szokásos módon beillesztettem.:)
13826401654_abeb129a8a_h.jpg
http://www.https://farm3.staticflickr.com/2913/13826105903_5c081dc777_h.jpg
@viktorlantos megtudnád mondani ,hogy a képen középen az a kékes növény mi és van e nálatok?[/URL] A kicsi és a nagy is érdekelne. Na meg ,hogy mennyire kényesek.
Köszi[/QUOTE]
 
Utoljára módosított:


Szia idézd @Lebedy Zoltán -t mert én csak segítettem a képek be illesztésében. Egyébként az valamilyen cripto fajta és csak a megvilágítás miatt kék és egyébként sötét zöld.
 
Back
Oldal tetejére