• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

ENTity

Én csak most látom, de kapásból rávágtam volna, hogy nem. Így nem.
Viszont letörnék belőle és úgy odaraknám ilyen ívesre. Persze élőben ezt sokkal jobban érzed.
 
Szerintem baba, karakteresebbé teszi a fát, de én lejjebb tenném az ívet,hogy annyira ne "csapjon ki". (y)
 
Nos, akkor levágtam az ívből!

11105387096_1171a5d120.jpg


11105394566_aa922df0fc.jpg


11105508073_87be692606.jpg
 
"Egy égi kar inti, frigye sikerülni fog" mondaná Karinthy, de Te gondolom nem a frigyről hanem egy esetleges újjászületésről beszélsz, a letört kar jeleként.
Hát ha igen, akkor az még igen-igen futurisztikus terv! :)
 
"Egy égi kar inti, frigye sikerülni fog" mondaná Karinthy, de Te gondolom nem a frigyről hanem egy esetleges újjászületésről beszélsz, a letört kar jeleként.
Hát ha igen, akkor az még igen-igen futurisztikus terv! :)
olvasol a gondolataimban! :)
 
Üdv! Mély tisztelettel, és elfogadva hogy az Entity jobb és szebb nano, mint a Manalishi, s gondolván arra hogy mindkettő öregedőben s túlfutván zenitjén, javasolnék valamit:

előre tervezett időpontra tervezzünk egy rebornt mindketten... :D nem sürget az idő, bőven ráér az új évben, uborkaszezonban, HAC-on túl.

Nekem egyébként is van ilyen tervem... s ha gondolod, s megtisztelsz, jó buli lenne. szerintem ;)
 
Üdv! Mély tisztelettel, és elfogadva hogy az Entity jobb és szebb nano, mint a Manalishi, s gondolván arra hogy mindkettő öregedőben s túlfutván zenitjén, javasolnék valamit:

előre tervezett időpontra tervezzünk egy rebornt mindketten... :D nem sürget az idő, bőven ráér az új évben, uborkaszezonban, HAC-on túl.

Nekem egyébként is van ilyen tervem... s ha gondolod, s megtisztelsz, jó buli lenne. szerintem ;)

Az ötlet nem rossz, és kedves Tőled, hogy eszedbe jutott, de azt hiszem amíg gond nem lesz a nanoval, addig marad ez az elrendezés.
Az az igazság, hogy bár engem is izgat egy új projekt kivitelezése, de nem szeretek ilyen hamar megválni egy-egy scape-től.
Szerintem mire én ezt szétszedem, addig Te nyugodtan felfuttathatsz egy elrendezést, és amikor azt szétszeded, akkor megbeszélhetünk egy ilyen közös "reborn"-t!
De ha mégis túljut a "bogár" a sorompón, és nem tudok ellenállni a kisértésnek, akkor szólok! :)
 
Back
Oldal tetejére