• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

A Pagony utóda (300l)

Ne ad fel Zsófi. Van még idő a HAC-ig szerintem rendbe tudod vágni amilyen ügyes vagy.;) Én drukkolok neked. :)
Feladni nem fogom, még egyszer rendbeteszem, aztán jöhet a következő. Már gyűlnek az amazóniás zsákok...[emoji4]
 
Persze hogy szombat délután ürül ki a CO2 palack(így 250 nappal az indítás után) :shifty:
 
A 100. hozzászólásomat már csak azért is ide a naplómba írom :) (Bár ez a szám messze eltörpül sokakhoz képest, pláne hogy én kb. két év alatt írtam ennyit, de hát én inkább a csöndes megfigyelő kategóriába tartozom)
Szóval próbálgattam az új gépet több-kevesebb sikerrel. Azt már most látom, hogy milyen jól jönne egy macro obi is.:rolleyes: A színek (főleg a vörös) még mindig nem az igazi, hiába próbálkozom a Lightroommal is:(
/Bocsi a koszos üvegért/

Untitled by samaki6, on Flickr
Untitled by samaki6, on Flickr

Itt jól látszik, hogy mekkora különbség van egy öreg és egy viszonylag fiatal neon között.
Untitled by samaki6, on Flickr
Untitled by samaki6, on Flickr

Untitled by samaki6, on Flickr
Untitled by samaki6, on Flickr
Untitled by samaki6, on Flickr

Zsófi
 
Gyanús volt, hogy túl sötét a dc, de tegnap már csak sötétben láttam, ma már biztos...megint kiürült a palack [emoji35] 3 hete töltettem, elvileg 3kg-ot sikerült belerakni, de akkor az kizárt hogy csak eddig bírta volna. (Tehát nem csak erről, de a nanoról sem lesz új kép a HAC-ra [emoji20] )
 
Akkor ebben már az amazonia lesz? Várjuk az új naplót és ha segítség kell csak szólj.
Igen, amazonia, bár egy kicsit aggódok, hogy addig a halak és a garnélák hogy vészelik át egy 54 literesben az indítási időszakot.
A segítségre pedig biztosan szükségem lesz, főleg a növényesítésnél jönne jól még pár ötlet. :)
 
Na már két napja halászok és bontom a hardscapet, de még mindig több száz garnéla mászkál benne. Nincs valami egyszerűbb mód kiszedni őket? A csapdázással is próbálkoztam, de alig volt aki belesétált...
 
Back
Oldal tetejére