• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Élet, és munka. Avagy amikor nem nyakig az akváriumban vagyunk.

Na majd pénteken beszámolok az én szemszögemből, erről a híres első emeletről. :) Feltéve, ha épp nem az akváriumban fogok turkálni, ami majdhogynem biztos :muted:
 
Na majd akkor a turkálás után jelentkezz. :)

Tanács: ne kapkodj a GA ban, mindenben segítenek , inkább kérdezz :) úgyis tárlat vezetést kapsz :).
Na majd pénteken beszámolok az én szemszögemből, erről a híres első emeletről. :) Feltéve, ha épp nem az akváriumban fogok turkálni, ami majdhogynem biztos :muted:


Tapatalkkal küldve az én HUAWEI VNS-L21 eszközömről
 
Megfogadom. Nem kapkodom el, pláne mert a növények terén kelleni fog némi segítség. A szűrővel kapcsolatban céltudatosan megyek, kiokítottam magam a fórumon. Írok majd néhány sort, de valószínűleg csak szombaton. Péntek az akváriumé :)
 
Henrik! Flashback! Srácok!

Ez a bolt, ez Magyarország egyik gyöngyszeme. Tökéletes családi program volt, elmenni ide. Ajánlom másnak is feltéve, hogy egy kicsit is érdekli a családot a vízi világ. Elképesztő látvány fogadott a boltban. Az emeltről már nem is beszélve. Egy vizuális orgia. Szédületes amit a GA-s srácok alkottak. Irigylésre méltó, meseszépek az akváriumok egytől egyig. Elég hosszúra sikeredett a tapsolásom (pénztárca-ürítés), de mindenképp megérte. Az uszonyosok és a növények kicsattannak az egészségtől, boldogságtól. Úgy feldobják az akváriumom és az életem, hogy csak na! Hosszas listámból (szűrőtöltet, eledel, tápszerek, élőlények, növények, egyéb kellékek) pont a kedvenc élőlényeim nem voltak, de nem keseredtem el, mert 2 hét múlva pótolva lesznek. Ők egyébként nem mások, mint a kis Medicopterek, a Yellow Fire garnélák (y)
 
Én itt melózom.

Amiről dumálnak ha megépül a kör vezeték akkor tényleg olcsóbb lesz a távhő . Van 2x 130 m3/h 0,1 µS anion+kation +kevert-ágy gyantás regeneráló viz üzem egy hatalmas uv lámpás szűrő 4000m3 sótalan-víz tartály. Csúcs üzemben 60m3/felett teljesen sómentes vizet pöfékel el az erőmű Ezek nincsenek sajnos a videón .A távhőn van a fókusz.

 
Én itt melózom.

Amiről dumálnak ha megépül a kör vezeték akkor tényleg olcsóbb lesz a távhő . Van 2x 130 m3/h 0,1 µS anion+kation +kevert-ágy gyantás regeneráló viz üzem egy hatalmas uv lámpás szűrő 4000m3 sótalan-víz tartály. Csúcs üzemben 60m3/felett teljesen sómentes vizet pöfékel el az erőmű Ezek nincsenek sajnos a videón .A távhőn van a fókusz.

Ezek szerint így ismeretség nélkül is sok köszönettel tartozom neked a hideg téli napokon (y)
 
Én itt melózom.

Amiről dumálnak ha megépül a kör vezeték akkor tényleg olcsóbb lesz a távhő . Van 2x 130 m3/h 0,1 µS anion+kation +kevert-ágy gyantás regeneráló viz üzem egy hatalmas uv lámpás szűrő 4000m3 sótalan-víz tartály. Csúcs üzemben 60m3/felett teljesen sómentes vizet pöfékel el az erőmű Ezek nincsenek sajnos a videón .A távhőn van a fókusz.

Nem mondod, hogy a csepeli erőműbe dolgozol? Ott volt életem első munkahelye. 25 éve. Épp akkor vásárolta fel a Powergen. Ott voltam előtte utána.
 
Back
Oldal tetejére