• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Élet, és munka. Avagy amikor nem nyakig az akváriumban vagyunk.

@Etele és @Szabó Henrik: ha ilyen munkával foglalkozó cégem lenne, holnap megkérdezném: mit szeretnének azért cserébe, hogy nálam dolgozzanak?
Peldanak a sajat cegunket tudom felhozni full reklam mentesen. Csak a kiemelt fizetesen felul amit kapunk. Amikor nincs film akkor telephely van. Karbantartasok fejlesztesek stb. 12 ferohelyes zuhanyzo, sajat oltozo szekreny, ebedlo helyseg, 120 nm- es konditerem es kardio helyseg hasznalata 0-24 , privat autoink javitasa ingyen csak az alkatresz kerul penzbe. Amikor van film , teljes ellatas kaja, stb videk kulfold szallas. Es ami mind emellett jar, ceges telefon ami korlatlan, korszeru egyenre szabott szerszamozottsag, muszerezetseg ( mindenkinek sajat) , ruhazat, evi 2x csapat epito trening ( opcionalis) mindig a tobbseg dont, alltalaban horgaszat 2-3 napos ( ceg allja) es a legfontosabb ev vegi premium bevetel fuggo de mindig nagyon jo. Ennelkul is lehet profi munkat csinalni de ennyi juttatas utan egy fonok barmit kerhet, sose lat szajhuzast. Rengeteget szamit a mindennapokban.
 
Peldanak a sajat cegunket tudom felhozni full reklam mentesen. Csak a kiemelt fizetesen felul amit kapunk. Amikor nincs film akkor telephely van. Karbantartasok fejlesztesek stb. 12 ferohelyes zuhanyzo, sajat oltozo szekreny, ebedlo helyseg, 120 nm- es konditerem es kardio helyseg hasznalata 0-24 , privat autoink javitasa ingyen csak az alkatresz kerul penzbe. Amikor van film , teljes ellatas kaja, stb videk kulfold szallas. Es ami mind emellett jar, ceges telefon ami korlatlan, korszeru egyenre szabott szerszamozottsag, muszerezetseg ( mindenkinek sajat) , ruhazat, evi 2x csapat epito trening ( opcionalis) mindig a tobbseg dont, alltalaban horgaszat 2-3 napos ( ceg allja) es a legfontosabb ev vegi premium bevetel fuggo de mindig nagyon jo. Ennelkul is lehet profi munkat csinalni de ennyi juttatas utan egy fonok barmit kerhet, sose lat szajhuzast. Rengeteget szamit a mindennapokban.

Hiába na a felnőttfilmek mindig jól fizettek :D:p;)
 
Na tessék, nálam meg külföldi kiküldetés napidíjjal... DE mivel a szállodát fizeti a cég és ott jár a reggeli ezért a napidíjam 20%-át levonják.
Nem jellemzem milyen érzés, mikor napi néhány EUR-t így spórolnak meg. :(
Persze megértem hogy szegény milliárdos részvényesek pont emiatt kéne hogy eladják a 20. luxusautójukat :poop:
 
Peldanak a sajat cegunket tudom felhozni full reklam mentesen. Csak a kiemelt fizetesen felul amit kapunk. Amikor nincs film akkor telephely van. Karbantartasok fejlesztesek stb. 12 ferohelyes zuhanyzo, sajat oltozo szekreny, ebedlo helyseg, 120 nm- es konditerem es kardio helyseg hasznalata 0-24 , privat autoink javitasa ingyen csak az alkatresz kerul penzbe. Amikor van film , teljes ellatas kaja, stb videk kulfold szallas. Es ami mind emellett jar, ceges telefon ami korlatlan, korszeru egyenre szabott szerszamozottsag, muszerezetseg ( mindenkinek sajat) , ruhazat, evi 2x csapat epito trening ( opcionalis) mindig a tobbseg dont, alltalaban horgaszat 2-3 napos ( ceg allja) es a legfontosabb ev vegi premium bevetel fuggo de mindig nagyon jo. Ennelkul is lehet profi munkat csinalni de ennyi juttatas utan egy fonok barmit kerhet, sose lat szajhuzast. Rengeteget szamit a mindennapokban.
Ugyanerre gondoltam én is a korábbi hozzászólásban. Így "el lehet viselni" a munkát! :D
 
Azért nem ez a jellemző, dolgoztam alkalmazottként két nagy multinak is, jó sokáig újságíróként amíg be nem hánytam tőle, na ott szívták a vérünket rendesen, mentálisan és fizikailag egyaránt. A fizetés nem volt rossz, de a főnökség mindenhol egy kalap kaki volt emberileg - simán felhívtak szombat reggel fél nyolckor, hogy valami nyűgje volt a főszerkesztőnek, aztán ment az ugatás hogy miért voltam bunkó a telefonban - na vajon miért, reggel hatra értem haza buliból merthogy nem voltam éppen hétvégi ügyeletben. :D
Sajnos magyar sajátosság, hogy a vezetőség inkompetens és nem alkalmas arra, hogy embereket irányítson, motiváljon. Tisztelet a kivételnek.
Huh ez már itt vastag off. :D
 
[emoji41] hasztalaviszta[emoji12]
Viccet felre teve az mar a szakma legalja. Aki egyszer belekerul egy olyanba egy eletre kiesik a korforgasbol. Soha nem kap munkat nagy mozikba.
Meg egy uccso kep es nem spam- elek a kepeimmel. De sotetben olyan szep.[emoji56]
30d767b98a01e6f9ff3148e68b8e1f0c.jpg
Szépen hadrendben állnak! :) De ez minek? Házolvasztás mesterséges nappal? :)
 
Mai nap képekben :

A meglepi a kislányom-tol :)

A paradicsom meg meglepett nagyon :) sose láttam ilyet.

ff96ee41c3c303931c5887706699ba4a.jpg
0bb473733bef4335eecd30a205e18b21.jpg
0e9858cadbb3a0019ee7c09627ea7b18.jpg


Tapatalkkal küldve az én HUAWEI VNS-L21 eszközömről

Egyszer én is találkoztam ilyen paradicsommal. Valahogy nem volt gusztusom megenni :confused: (lehet sok volt az Alien) Mitől lehet ilyen? o_O
 
Mostanság esténként és hétvégente nem sok idő jut az akváriumra, mert megy a "felnőtt puzzle"... lábazatot ragasztok:LOL::
DSC_2623.JPG Az elején mindig nyögve-nyelősen megy, de aztán estére felgyorsulnak az események (motiválnak a szúnyogok):D
 
Mostanság esténként és hétvégente nem sok idő jut az akváriumra, mert megy a "felnőtt puzzle"... lábazatot ragasztok:LOL::
View attachment 31654 Az elején mindig nyögve-nyelősen megy, de aztán estére felgyorsulnak az események (motiválnak a szúnyogok):D
látom a karácsonyi izzók már fel vannak készítve decemberre :)
jól látom hogy téged is beszipkázott a japán juhar mánia?
 
látom a karácsonyi izzók már fel vannak készítve decemberre :) [...]
Két évvel ezelőtt vásároltam napelemmel működő LED-izzós fényfüzéreket. Lepke formájú műanyagba rejtettek el négy színű apró lámpákat. A korláthoz egy fekete kábelkötegelővel rögzítettem a telepet. Simán feltölti napközben és reggelig világít. Nem zavaró a fényereje, de feldobja a környezetét. Ráadásul nem is fogyaszt áramot.
 
Back
Oldal tetejére