• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Élet, és munka. Avagy amikor nem nyakig az akváriumban vagyunk.

nekem mindig a karácsony jut eszembe a fényfüzérekről. Persze a lepkés nem annyira karácsonyi. De pl. nővéreméknél is kint van egész évben az eresznél, csak nem kapcsolják fel karácsonyon kívül :)
 
jól látom hogy téged is beszipkázott a japán juhar mánia?
Igen, a fórum fertőző :p:D csak a helyét kell még megtalálnom. Meg ezt az egész kis előkert zugot át akarom építeni, de majd szeptemberben.

látom a karácsonyi izzók már fel vannak készítve decemberre :)
Az igazság az, hogy tavalyi, de nem akartam leszedni, mert egy házi rozsdafarkú pár a gerenda és szarufa sarkába fészkelt, és az égősor átmegy a fészek alatt:) 5 kis rozsdafarkú csipog egész nap az ajtóban, főleg amikor jön a hami:) Ők már csak ilyen családi madarak, mert minden évben (feltehetően ők) nálunk fészkelnek, és költenek.
 
Két évvel ezelőtt vásároltam napelemmel működő LED-izzós fényfüzéreket. Lepke formájú műanyagba rejtettek el négy színű apró lámpákat. A korláthoz egy fekete kábelkötegelővel rögzítettem a telepet. Simán feltölti napközben és reggelig világít. Nem zavaró a fényereje, de feldobja a környezetét. Ráadásul nem is fogyaszt áramot.
nekem mindig a karácsony jut eszembe a fényfüzérekről. Persze a lepkés nem annyira karácsonyi. De pl. nővéreméknél is kint van egész évben az eresznél, csak nem kapcsolják fel karácsonyon kívül :)
Egyébként tegnap pont felkapcsoltuk, mert az alap elgondolás az volt, hogy télen a fényfüzér egyben megoldja a bejárati világítást is, ezért rá van kötve a lámpakapcsolóra, nyáron pedig a lámpa van rákötve...:whistle:
 
A kérdés jogos :) kb. naplóra ennyi időm jut... Max. Ennyiben érinti a kép a topik témát :)

Tapatalkkal küldve az én HUAWEI VNS-L21 eszközömről
 
Folly Arborétum. Aki szereti a jó bort , menjen el ide. Érdemes.View attachment 37519View attachment 37520View attachment 37521View attachment 37522View attachment 37523View attachment 37524

Tapatalkkal küldve az én HUAWEI VNS-L21 eszközömről
Bar mi a csaladunkban nem sokra ertekeljuk a bort, megis elszoktunk oda latogatni. Nagyon szep es hangulatos hely Badacsony. A part is es a hegyvidek is. " szerelem"

Tapatalkkal küldve az én SM-G920F eszközömről
 
Üdvözletem, sziasztok!

Amikor nem turkálok az akváriumban? Akkor azon morfondírozom, hogy mit is kellene benne turkálni, főleg most, hogy picit komolyabban szeretném venni. Pénteken egyik nagy álmom teljesül ezzel kapcsolatban, megyek a Greenbe, Törökbálintra. Jöhet a taps :woot: Én is tapsolni fogok, de csak majd a boltban. Eltapsolom a pénzem :whistle: S, hogy a topikkal kapcsolatban is írjak pár sort.. Saját cégünk fő profilja a könyvelés :geek: Most pedig futi, megyek regisztrálok a GA-oldalra :writer: Legjobbakat!
 
Üdv. :)

De azért ennek a tapsnak van látszata is :) akarom mondani jobb esetben nem fölöslegesen eltapsolt pénz :)
Üdvözletem, sziasztok!

Amikor nem turkálok az akváriumban? Akkor azon morfondírozom, hogy mit is kellene benne turkálni, főleg most, hogy picit komolyabban szeretném venni. Pénteken egyik nagy álmom teljesül ezzel kapcsolatban, megyek a Greenbe, Törökbálintra. Jöhet a taps :woot: Én is tapsolni fogok, de csak majd a boltban. Eltapsolom a pénzem :whistle: S, hogy a topikkal kapcsolatban is írjak pár sort.. Saját cégünk fő profilja a könyvelés :geek: Most pedig futi, megyek regisztrálok a GA-oldalra :writer: Legjobbakat!


Tapatalkkal küldve az én HUAWEI VNS-L21 eszközömről
 
Üdv. :)

De azért ennek a tapsnak van látszata is :) akarom mondani jobb esetben nem fölöslegesen eltapsolt pénz :)



Tapatalkkal küldve az én HUAWEI VNS-L21 eszközömről
Igen, ez mindenképp hasznos dolog lesz, legfőképpen azért, mert a külső szűrőm gyári pakkját fogom értelmesebbre cserélni, plusz növényeket venni. A növényekre pedig vigyázok majd, hogy még sokáig azt a látszatot keltsék, hogy nem eltapsolt pénz volt ;) Nem is beszélve az uszonyosokról, akiket szintén kiszemeltem magamnak.
 
Üdvözletem, sziasztok!

Amikor nem turkálok az akváriumban? Akkor azon morfondírozom, hogy mit is kellene benne turkálni, főleg most, hogy picit komolyabban szeretném venni. Pénteken egyik nagy álmom teljesül ezzel kapcsolatban, megyek a Greenbe, Törökbálintra. Jöhet a taps :woot: Én is tapsolni fogok, de csak majd a boltban. Eltapsolom a pénzem :whistle: S, hogy a topikkal kapcsolatban is írjak pár sort.. Saját cégünk fő profilja a könyvelés :geek: Most pedig futi, megyek regisztrálok a GA-oldalra :writer: Legjobbakat!
Az emeleten finoman kozelits mert a sokk elveszi a figyelmedet.

Tapatalkkal küldve az én SM-G920F eszközömről
 
Back
Oldal tetejére