• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Élet, és munka. Avagy amikor nem nyakig az akváriumban vagyunk.

Te beteg vagy. Azonnal boritsd ki az akvaid tartalmat es kezd ujra. Ha Te ilyeneket tudsz nem is ertem mi bajod az igazi kovekkel amit ugyan ugy egymasra kell pakolni csak akvariumba. Es meg festeni sem kell.

Tapatalkkal küldve az én MI 6 eszközömről
Most rögtön kezdjem is el?:cool::LOL:
 
Egy jó ideje tervben van a Gellért hegyi vízesés. Csak rá kellene szánjam magam, lefényképezni több szögből, meg egy pár részlettet. A többi már a fantázián múlik.:)
 
Nem. Ezzel lett megcsinálva Woodland Scenics Water Effects . Az egyik flakon a tiszta víz, a másik meg a habosítás.
View attachment 44338
Az amcsiknál ezt egy csomagban lehet kapni, itt Pesten, mikor én vettem, csak külön lehettet.
A többi mind egyszerű dolgok: hungarocell, csemperagasztó, fehér cement , ragasztó,vízbázisú akril festék(4 szín) drót, fűrészpor, faforgács, kenderkötél, fal élvvédő, szunyok háló és egy pár kavics.
 
Utoljára módosított:
Köszi, én is próbálkoztam hasonló anyagokkal, igaz a diorámáim kezdetlegesek, egyszerűek a tieidhez képest. Annak örülök, hogy vagyunk még makettezők , modellezők is közöttünk.
Attila
 
Köszi, én is próbálkoztam hasonló anyagokkal, igaz a diorámáim kezdetlegesek, egyszerűek a tieidhez képest. Annak örülök, hogy vagyunk még makettezők , modellezők is közöttünk.
Attila
Valójában semmilyen szándékkal nem akartam makettezni, csak megtetszet valami, és elindult a fantáziám.:)
 
Srácok, nem moderátort akarok játszani, hanem csak buzdítani titeket, hogy egyáltalán nem off - a megfelelő helyen főleg :)

modellezés.jpg

Kíváncsian várom a további fotókat és gratula az eddig megosztott építményekhez. (y)
 
Utoljára módosított:
Srácok, nem moderátort akarok játszani, hanem csak buzdítani titeket, hogy egyáltalán nem off - a megfelelő helyen:

View attachment 44348

Kíváncsian várom a további fotókat és gratula az eddig megosztott építményekhez.
Köszi @Jopet a felvilágosításért, nem is tudtam hogy van ilyen.(y)
Megkérhetek egy moderátort hogy rakja oda ahol a helye.
És még egyszer bocs.:)
 
Kicsit a növényes vonalon maradva:
Szerencsére az irodában kialakíthattunk egy kis télikertet, ahol egész évben zöldek és teremnek a különféle csilik. Legtöbbjük már 2. évét tapossa (egyet már átteleltek), ennek köszönhetően idén már áprilisban tudtunk szüretelni piros habanerot :cool:
Most megvolt az idei talán utolsó betakarítás is: (a képen Red Habanero, Numex, Pimenta de Neyde, Fehér Habanero és Aji Cito látható)
View attachment 44286
bár 1-2 növény pont most döntött úgy, hogy elkezd virágozni :rolleyes:
Látom, szárazföldi kertészkedésben is erős vagy!
 
Back
Oldal tetejére