• Külső szűrőt keresel?

    Akkor a következő szűrőket áttekintő tájékoztató oldal neked készült. Gyári adatok, Green Aqua ajánlás és a fontosabb paraméterek. Szűrő választási tájékoztató.

    Tudtad, hogy az EHEIM 2275-ös szűrője az egyik legnépszerűbb termék a Professional 3 szériából? A Green Aqua-ban ezt a szűrőt önállóan 120-180 literes akváriumokhoz használjuk. 240 literes akváriumaink alatt két ilyen szűrő dolgozik tökéletesen.

    Ha szűk a keret, megfelelő alternatíva lehet a Tetratec EX 1200-as szűrő. A szűrőanyagokat később itt érdemes cserélni, de induláshoz megfelelő lehet.

    Tipp: Ha egy kis Purigennel kiegészíted a szűrőd, a vized kristálytiszta és színtelen lesz.

    További külső szűrők a Green Aqua kínálatából.

  • Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Eheim Liberty széria

Bőven megszűri !


Egy minimális motor zúgása van,de nem vészes,az a lényeg hogy régebbi szériás legyen 2012-13 mert akkor még motorikusan halkak voltak sajnos az újak már nem ilyenek.


Attól függetlenül hogy bűn ronda egy szűrőcsalád a librty nagyon jól és hatékonyan teszi a dolgát ;)
Még egy utolsó kérdés: Az megoldható-e, hogy hátra teszem a hosszabbik oldalára az aksinak? Így nem az akvárium hosszúságában forgatná a vízet, hanem előre, a rövidebbik oldal felé. Megoldható, ill. hatékony-e így?
 
Még egy utolsó kérdés: Az megoldható-e, hogy hátra teszem a hosszabbik oldalára az aksinak? Így nem az akvárium hosszúságában forgatná a vízet, hanem előre, a rövidebbik oldal felé. Megoldható, ill. hatékony-e így?
Én használtam így is úgy is,tereptárgy és berendezés függő,de nem vettem észre változást a szűrésben.
 
Nekem majus ota megy 30x30x30 as nanoban szunyoghaloba raktam az eheim substratot az egyik oldalaba a masikba szivacsot a kozepre a rotor fole szivacs es az egesz tetejere perlon. A a szivoagara szivacs4 van huzva . A garnélák sokat lebecolnak rajta, teljesen tiszta a viz es kb 2x takaritottam a szuroanyagot 2042 es az enyem. A legyezogarni mindig a viz sodrasaba levo novenyen tornaszik. Hangja egyaltalan nincs.
 
Üdv.

Adott 35 literes akvárium, 20 watt fénnyel és manadoval.
A terv low tech növényzet, egy betta, pár csiga és esetleg oto lenne.
Külső szűrő sajnos a szekrény adottságai miatt nem megoldható. Powerhead szivacs kombó túl otromba úgyhogy akasztósban gondolkodok.
Valamelyik liberty elegendő szerintetek ehhez az akváriumhoz és ha igen melyik?
 
Dennerle scapers flow-ról véleményed?

Nekem nem szimpi a formája és a mérete. Az áráról nem is beszélve :)
Tartjuk és szettben is benne van, de vannak ennél sokkal jobb vételek.
Ha kéz alól veszed jó áron akkor érdekes lehet.
 
Nekem nem szimpi a formája és a mérete. Az áráról nem is beszélve :)
Tartjuk és szettben is benne van, de vannak ennél sokkal jobb vételek.
Ha kéz alól veszed jó áron akkor érdekes lehet.
Igen kéz alól lenne nagyon jó áron ha még megvan.:) Köszi a válaszokat.
 
Back
Oldal tetejére