• Külső szűrőt keresel?

    Akkor a következő szűrőket áttekintő tájékoztató oldal neked készült. Gyári adatok, Green Aqua ajánlás és a fontosabb paraméterek. Szűrő választási tájékoztató.

    Tudtad, hogy az EHEIM 2275-ös szűrője az egyik legnépszerűbb termék a Professional 3 szériából? A Green Aqua-ban ezt a szűrőt önállóan 120-180 literes akváriumokhoz használjuk. 240 literes akváriumaink alatt két ilyen szűrő dolgozik tökéletesen.

    Ha szűk a keret, megfelelő alternatíva lehet a Tetratec EX 1200-as szűrő. A szűrőanyagokat később itt érdemes cserélni, de induláshoz megfelelő lehet.

    Tipp: Ha egy kis Purigennel kiegészíted a szűrőd, a vized kristálytiszta és színtelen lesz.

    További külső szűrők a Green Aqua kínálatából.

  • Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Eheim Liberty széria

Ha pörög a propeller, akkor más baja nem lehet, csak az, hogy valahol levegőt szív és ezért nem kapja fel a vizet.
 
Még egy dolgot megpróbálhatsz,a piros állító csapot vedd ki tekerd körbe teflon szalaggal ha az nincsen akkor sima háztartási fólia is jó és úgy dugd vissza,ott is szívhat esetleg levegőt Egy próbát ez is megér.
Ha így sem akkor Fisch Kft. email,ha nem oldódik meg a gond akkor vissza kell küldened nekik Győrbe postán és megnézik ha javítható,javítják ha nem cserélik.;)
 
Azt hiszem, nekem hiányzik a mágnes róla :facepalm::facepalm:
eh7600468_t120.jpg
 
Utoljára módosított:
Üdv! 54 Literes garnélás, nano halas, valamilyen szinten növényes akváriumot tervezek, Odyssea Dual Pro T5-el a tetején, elég lehet egy ilyen Liberty bele?
 
Üdv! 54 Literes garnélás, nano halas, valamilyen szinten növényes akváriumot tervezek, Odyssea Dual Pro T5-el a tetején, elég lehet egy ilyen Liberty bele?
Hali,roviden es hosszan is NEM :D. Nalam egy 2041 szur 15 litert. Ha novenyezni akarsz kicsit komolyabban a minimum 10 x vizforgatas es szigoruan kulsoszuro mondjuk abban mar rad van bizva melyik markat valasztod ;)
 
Tehát az 54 literesbe semmilyen belső nem jó? És ha nincs külsőre pénzem akkor ne is kezdjem el nagyon? De mégis külsőből melyik lenne az a kategória ami okés lehet?
 
sziasztok,
tegnap vettem g.a ban egy liberty 2040-et ma beraktam és nagyon durván hangos. olyan mintha lenne valami a rotornál, de nincsen megmézten. nincs valami ötletetek??
 
Sziasztok!
Kaptam egy Liberty 2042-est. A kérdés: Szeretnék a gyári szűrőbetétek helyére SubstratPro-t tenni, csak a beszívó ágra húznék egy szivacsot. Ha kiszedem a betéteket és teleöntöm a tartályt S.Pro-val, az működne? Gondolom az alalulról, rotortól jövő víz felfelé áramlik és átmegy a bio szűrőanyagon? Van egy liter SubstratPro-m, így lenne bio szűrés is.
Egyébként egy 25 l-es garnélás low-tech akváriumban szűrne.
Kösz.
 
Sziasztok!
Kaptam egy Liberty 2042-est. A kérdés: Szeretnék a gyári szűrőbetétek helyére SubstratPro-t tenni, csak a beszívó ágra húznék egy szivacsot. Ha kiszedem a betéteket és teleöntöm a tartályt S.Pro-val, az működne? Gondolom az alalulról, rotortól jövő víz felfelé áramlik és átmegy a bio szűrőanyagon? Van egy liter SubstratPro-m, így lenne bio szűrés is.
Egyébként egy 25 l-es garnélás low-tech akváriumban szűrne.
Kösz.
Simán mehet bele a szűrőanyag mondjuk harisnyába csomizva két felé elosztva a tartályokban.
Én a 2041-es rotor részéhez bevágtam egy szivacsot előszűrésnek a tetejére meg egy perlont így tuti lett.
Kb 1-1,5 havonta takarítom ki. ;)
 
Simán mehet bele a szűrőanyag mondjuk harisnyába csomizva két felé elosztva a tartályokban.
Én a 2041-es rotor részéhez bevágtam egy szivacsot előszűrésnek a tetejére meg egy perlont így tuti lett.
Kb 1-1,5 havonta takarítom ki. ;)
Szia!
Mennyire vált be ez az akasztós szűrő? Egy barátomtól hozná, nagyon kevés pénzért, erősen gondolkodom, hogy megvegyem-e tőle?
Gondolom egy 25 literes garnélás low-tech akvát megszűr bio szűrőanyaggal rendesen? Mennyire hangos, mert az ágyamtól kb. 2 méterre van az akvárium.
Mondtad, hogy 1,5 havonta takarítod, az jó lenne, ha tényleg nem kellene hetente szétszedni!
Esetleg egyéb tapasztalatokat is mondhtanál!
Köszönöm.
 
Gondolom egy 25 literes garnélás low-tech akvát megszűr bio szűrőanyaggal rendesen?
Bőven megszűri !

Mennyire hangos, mert az ágyamtól kb. 2 méterre van az akvárium.
Egy minimális motor zúgása van,de nem vészes,az a lényeg hogy régebbi szériás legyen 2012-13 mert akkor még motorikusan halkak voltak sajnos az újak már nem ilyenek.

Esetleg egyéb tapasztalatokat is mondhtanál!
Attól függetlenül hogy bűn ronda egy szűrőcsalád a librty nagyon jól és hatékonyan teszi a dolgát ;)
 
Back
Oldal tetejére