• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Egyéb kérdések, kérések 2. (GreenAqua)

ha írtam megjegyzést a rendelésemhez akkor azt kéne látnom a visszaigazoló email-ben, vagy a GA oldalon?
Mert volt már olyan mikor az eltűnt belőle :confused:

Elküldöd privátban mi volt a megjegyzés?
A héten frissítettük a webshop motort és lehet ez nem működik megfelelően most.
 
Hehe. Kicsit off lesz bocsi, de a bolttal kapcsolatos uh remélem azért befér ide. Rákerestem a China Ocean University eseményre aminek @viktorlantos topicot nyitott de én sajnos nem tálaltam több infót mint a két kép ami szerepel a topicban. Viszont a Google bedobott egy bejegyzést h a "15 legjobb aquascaping-el foglalkozó Instagramm felhasználó". És ott szerepel köztük a Green Aqua is. Nem mellékesen kifejezettem elismerő dolgokat írnak rólatok.
https://www.google.hu/url?sa=t&sour...VAAcQFgg9MAQ&usg=AOvVaw17Ys5TBT8U76ROVYQNoBd3
 
Hehe. Kicsit off lesz bocsi, de a bolttal kapcsolatos uh remélem azért befér ide. Rákerestem a China Ocean University eseményre aminek @viktorlantos topicot nyitott de én sajnos nem tálaltam több infót mint a két kép ami szerepel a topicban. Viszont a Google bedobott egy bejegyzést h a "15 legjobb aquascaping-el foglalkozó Instagramm felhasználó". És ott szerepel köztük a Green Aqua is. Nem mellékesen kifejezettem elismerő dolgokat írnak rólatok.
https://www.google.hu/url?sa=t&sour...VAAcQFgg9MAQ&usg=AOvVaw17Ys5TBT8U76ROVYQNoBd3

Bár ezt az oldalt Jurijs szerkeszti és vele kifejezetten nagyon jó kapcsolatot ápolunk, így akár bunda is lehetne :)
.... de! az elmúlt időszakban, mióta az instagramot használjuk 23 ezer felett vagyunk követőkből és nagyon sok spec tartalom csak oda kerül fel.
Igyekszünk a fotókban és mini 1 perces videókban minőséget produkálni :) Ezért mindig jó érzés, ha valahol megemlékeznek róla :)

A kínai dolgot csak facebookon láttam én is. De most a hétvégén olyan sok más esemény van, hogy csak kapkodom a fejem.
 
Hehe. Kicsit off lesz bocsi, de a bolttal kapcsolatos uh remélem azért befér ide. Rákerestem a China Ocean University eseményre aminek @viktorlantos topicot nyitott de én sajnos nem tálaltam több infót mint a két kép ami szerepel a topicban. Viszont a Google bedobott egy bejegyzést h a "15 legjobb aquascaping-el foglalkozó Instagramm felhasználó". És ott szerepel köztük a Green Aqua is. Nem mellékesen kifejezettem elismerő dolgokat írnak rólatok.
https://www.google.hu/url?sa=t&sour...VAAcQFgg9MAQ&usg=AOvVaw17Ys5TBT8U76ROVYQNoBd3

Mert volna mást írni :sneaky::D
 
Bár ezt az oldalt Jurijs szerkeszti és vele kifejezetten nagyon jó kapcsolatot ápolunk, így akár bunda is lehetne :)
.... de! az elmúlt időszakban, mióta az instagramot használjuk 23 ezer felett vagyunk követőkből és nagyon sok spec tartalom csak oda kerül fel.
Igyekszünk a fotókban és mini 1 perces videókban minőséget produkálni :) Ezért mindig jó érzés, ha valahol megemlékeznek róla :)

A kínai dolgot csak facebookon láttam én is. De most a hétvégén olyan sok más esemény van, hogy csak kapkodom a fejem.

Az Instagram-otok pontosan ugyan azt a minőséget hozza, mint maga a bolt, uh az elismerő szavak nem alaptalanok. Mostanában csak heti egy két alkalommal pörgetem végig, de egy időben a napi rutin része volt. Sok oldalt megnéztem akkoriban és nem csak a saját területeteken hanem általánosságban is magasra teszitek a lécet. Mióta ismerem a fórumot és a boltot azóta követőtök vagyok és remélem hozzám hasonlóan sokan rátok találnak és megszeretik amit hirdettek.

A versenyről kár h nem találni többet mert azért kicsiben van egy pár ami elég brutál.
 
Azt szeretném kérdezni, hogy kapható-e ADA Bacter 100 kisebb kiszerelésben? Korábban láttam 60 l-es akváriumhoz kimért csomagot...
 
Utoljára módosított:
ADA Solar RGB - LED lámpa 130 W
* A termék nem érhető el a kért mennyiségben. 2 darabot előrendelésbe vettünk.
Kb ez mit jelent?
 
Utoljára módosított moderátor által:
Sziasztok!
Eheim Skim 350 hez tudtok rendelni csak úszó részt? Ne kérdezzétek hogyan de lehúztam a wc-n a szennyes vízzel együtt, mire utána kaptam már pápá volt :( :D
Köszi :)
 
Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy az alábbi mohából tartatok-e még készleten.

Fontinalis antipyretica

Előre is köszönöm a válaszat

Üdv
Péter


Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével
 
Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy az alábbi mohából tartatok-e még készleten.

Fontinalis antipyretica

Előre is köszönöm a válaszat

Üdv
Péter


Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével
Megszunt a Tropicanal is, jelenleg egyik gyartonal sem elerheto sajnos
 
Back
Oldal tetejére