• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Egyéb kérdések, kérések 2. (GreenAqua)

De megértem a te álláspontodat is, Viktor.

Csak azt tudom elmondani amit rengeteg eladás után el lehet és amivel a net tele van.

Az automata fűtők időnként bizony megszívatják az embert. Az üvegek törnek utána kuka.
A külső fűtővel tengernyi sztori van, hogy felforralták az akváriumokat.

Hogy ez most jobb megoldás e? Nem tudom. De az, hogy végre eldobták az üveget piros pont. A 25 fok sok embernek nem lesz jó, de azért rengeteg akvaristának ez az arany középút.
A fűtő mérete még érdekes, pláne ha már volt kézben egy 300 wattos rúdfűtő valaha :)

Ahogy minden tech kütyünek biztos ennek is lesznek hibái, de a fűtésben azért néha elég vad dolgok történnek.
 
Eheim 2226 adaptert rendelésre tudtok esetleg hozni? GA Webshopban csak a 2222-es való van.
Lehet kapok egy 2226-ost de hiányzik a komplett tömlőadapter része.
 
Eheim 2226 adaptert rendelésre tudtok esetleg hozni? GA Webshopban csak a 2222-es való van.
Lehet kapok egy 2226-ost de hiányzik a komplett tömlőadapter része.

Minden eheim alkatrészt tudunk hozni. Raktáron is több száz van. Ha megvan a cikkszám érdemes megkérdezni telón vagy chaten, emailben napközben.
 
Kedves mindenki, kérem, hogy a GA topikba pl ez is csak GA vonatkozású bejegyzések menjenek. Egy kérdés felénk, mi pedig igyekszünk válaszolni rá.

Minden másra tematikus topik van, vagy egyszerűen egy adott gyűjtőbe létrehozol egy új topikot és a többiek válaszolnak. Ebből adódik, hogy csak akkor írj, ha a kérdés valóban nekünk szól.
A többiektől pedig kérem, hogy ebbe az 1-2 GA topikba ne válaszoljanak helyettünk. Ha egy spec eset van még mindig lehet privátba rászólni az illetőre stb.

Köszi a megértést (y)

ui: az eheim témát átdobtam a szűrőkhöz, egy mai növényes bejegyzést pedig töröltem.
 
Sziasztok,
Véletlenül nem tudjátok van-e/lesz-e Elatine hydropiper?
GA-s verzióra azt írja webshop hogy nincs készleten, Tropica kosárba rakható, de ott azt írja nincs a rendelt mennyiségben (1db).
Csak azért kérdem mert ha nincs anélkül adnék le rendelést.
Köszi!
 
Sziasztok,
Véletlenül nem tudjátok van-e/lesz-e Elatine hydropiper?
GA-s verzióra azt írja webshop hogy nincs készleten, Tropica kosárba rakható, de ott azt írja nincs a rendelt mennyiségben (1db).
Csak azért kérdem mert ha nincs anélkül adnék le rendelést.
Köszi!
Rendelesre hozunk Tropicat, ha ma megrendeled, kedd delutan megerkezik az uzletbe.
 
ha írtam megjegyzést a rendelésemhez akkor azt kéne látnom a visszaigazoló email-ben, vagy a GA oldalon?
Mert volt már olyan mikor az eltűnt belőle :confused:
 
Back
Oldal tetejére