• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Egyéb kérdések, kérések 2. (GreenAqua)

Most már rendelhető a 2db (ellenőriztem), viszont a sikertelen kártyás fizetéses rendelést azonnal automatikusan törli a rendszer, úgyhogy add le újra, kérlek.
Sikerült minden!
Annyi még h rendeltem 3kg fuji követ, kb öklömnyi darabokra lenne szükségem, formája az mindegy.
 
Sikerült minden!
Annyi még h rendeltem 3kg fuji követ, kb öklömnyi darabokra lenne szükségem, formája az mindegy.
Na, az baj, mert az viszont nincs. Nagyobb darab van még néhány, azokat tudod elég könnyen törni esetleg.
 
Sziasztok,

Tavaly novemberben vásároltam tőletek egy ADWA ph mérőt. Azóta 1-2 szer használtam csak kb. A kérdésem az lenne, hogy elég csak kalibrálni vagy kellene már cserélni az elektródát is? :)
köszönöm :cool:
 
Sziasztok,

Tavaly novemberben vásároltam tőletek egy ADWA ph mérőt. Azóta 1-2 szer használtam csak kb. A kérdésem az lenne, hogy elég csak kalibrálni vagy kellene már cserélni az elektródát is? :)
köszönöm :cool:

Látnokok még mi sem vagyunk. :) Be kell kalibrálni és leellenőrözni, egy cseppteszttel.
 
Back
Oldal tetejére