• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Egyéb kérdések, kérések 2. (GreenAqua)

December-január

Kedves Dani! Köszönöm gyors válaszod, mely picit elszomorít.

A benne található adalék anyagok miatt szerettem volna ezt a táptalajt.
Esetleg valamilyen alternatív megoldást tudnál javasolni?
 
Kedves Dani! Köszönöm gyors válaszod, mely picit elszomorít.

A benne található adalék anyagok miatt szerettem volna ezt a táptalajt.
Esetleg valamilyen alternatív megoldást tudnál javasolni?

Dennerle 9in1 2,4kg. Ez is tartalmaz baktériumot és adalékokat.
 
Sziasztok! JBL Proscape Shrimpssoil barna talaj nem lesz már ugye? Ahogy nézem egy zsákkal van nektek, nekem pedig kellene még 2-3 zsák, kevés lett...
 
email nem jött, de megnéztük, 2 db 3 literes zsákunk van még
Akkor azt stoppolnám, viszont a shopban nem enged kettőt rendelni, ha a megjegyzésbe beírom az itt beszélteket az jó? És még valami. Én csütörtök reggel elutazom, ha ma megrendelem, egyből fizetem is kártyával, szerdán meg tudom kapni?
 
Akkor azt stoppolnám, viszont a shopban nem enged kettőt rendelni, ha a megjegyzésbe beírom az itt beszélteket az jó? És még valami. Én csütörtök reggel elutazom, ha ma megrendelem, egyből fizetem is kártyával, szerdán meg tudom kapni?
átállítottuk a készletet a neten, elvileg pár percen belül meg tudod rendelni a 2db-ot, és igen, ha fizeted is, akkor szerdára ott lesz
 
Nos, azt hiszem kezdek problémás vásárló lenni. Leadtam a rendelést, de nem irányított át a bankkártyás fizetésre, és a megtendelésemet se látom. Valaki rá tudna nézni? Azért fontos, mert csütörtöktől nem vagyok és nem fogom tudni átvenni, csak szerdáig.
 
Nos, azt hiszem kezdek problémás vásárló lenni. Leadtam a rendelést, de nem irányított át a bankkártyás fizetésre, és a megtendelésemet se látom. Valaki rá tudna nézni? Azért fontos, mert csütörtöktől nem vagyok és nem fogom tudni átvenni, csak szerdáig.
Most már rendelhető a 2db (ellenőriztem), viszont a sikertelen kártyás fizetéses rendelést azonnal automatikusan törli a rendszer, úgyhogy add le újra, kérlek.
 
Back
Oldal tetejére