• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Egyéb kérdések, kérések 2. (GreenAqua)

Ha kell az alacsony ph akkor bio rio kulonben felesleges mert fojtja a szurot

Like a fojtani jelentését tekintve helyesen "j"vel írása miatt jár! Köszönöm [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
Bocsi csak nagyon kész vagyok hog mindenki felolvasztja a szurot és akkor az elfolyt :)
 
Sziasztok. Meg egy két hete beszéltünk info@ on egy rossz Jbl no3 teszt miatt. Megérkezett tegnap a csere darab és ez már valóban azt is meri amire számítanék hogy mérnie kell. Egy dolog tűnt fel. A rossz teszt por komponense vízbe téve pezseg kicsit vagy nem tudom mi a jó szó. Mind ezt csinálja, de a rossz teszt pora ezt abbahagyja 20-30s után meg a jó vagy 10 percig mozgolódni. Szóval tippre az a halott a történetben. De majd csinálok keresztbe teszteket a komponensekkel és megírom. Hátha más is járt már így.
Koszi :)


Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével
 
Sziasztok. Meg egy két hete beszéltünk info@ on egy rossz Jbl no3 teszt miatt. Megérkezett tegnap a csere darab és ez már valóban azt is meri amire számítanék hogy mérnie kell. Egy dolog tűnt fel. A rossz teszt por komponense vízbe téve pezseg kicsit vagy nem tudom mi a jó szó. Mind ezt csinálja, de a rossz teszt pora ezt abbahagyja 20-30s után meg a jó vagy 10 percig mozgolódni. Szóval tippre az a halott a történetben. De majd csinálok keresztbe teszteket a komponensekkel és megírom. Hátha más is járt már így.
Koszi :)


Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével
Engem is érinthet a téma, kíváncsi vagyok a tesztre!
 
JBL pH teszt 6-7.6 létezik hogy a reagens megbuggyan? (Még jó a szavatossága.)

Elég sárgásakat mértem tegnap, de ez azért is lehet, mert lement a pH-m 6 alá...
 
JBL pH teszt 6-7.6 létezik hogy a reagens megbuggyan? (Még jó a szavatossága.)

Elég sárgásakat mértem tegnap, de ez azért is lehet, mert lement a pH-m 6 alá...
Kicsi az eselye. Valoszinuleg lement a ph. Pl biorio+aktiv aljzat+ro viz siman lerantja 6 ala
 
Sziaszto szeretnék érdeklődni hogy, a twinstar- hoz a reaktorok egyforma méretűek? Mert most nincs nálatok a 60 litereshez való gondoltam 1-gyel nagyobbat veszek ,csak nem tudom hogy nem e leaz nagy a reaktor a 60 asomba
 
Sziaszto szeretnék érdeklődni hogy, a twinstar- hoz a reaktorok egyforma méretűek? Mert most nincs nálatok a 60 litereshez való gondoltam 1-gyel nagyobbat veszek ,csak nem tudom hogy nem e leaz nagy a reaktor a 60 asomba

Szerintem van, de a weben valamiért készlethiányt mutat. Reggel megnézzük.
 
Sziasztok,

Érdeklődni szeretnek, hogy Amazonia light 9liter, Amazonia light powder 3liter es GW tds cerka mikorra várható?

Előre is koszi!
 
Sziasztok,

Érdeklődni szeretnek, hogy Amazonia light 9liter, Amazonia light powder 3liter es GW tds cerka mikorra várható?

Előre is koszi!
Uj Amazoniak aprilis vegen erkeznek a tengeri szallitmannyal. Tds ceruza egyelore nem tudni.
 
Rendeltem tavaly az EX1200 és 1200Plus szűrőmhöz fejtömítést tőletek, tegnap szántam rá magam hogy kicserélem.

Na most a sima 1200-asban ugyanolyan volt, mint amit küldtetek, azt cseréltem is, az 1200Plus-ban viszont egészen másféle (fekete, és mintha anyagra is más lenne)... nem mertem belerakni a fekete helyett az átlátszót amit küldtetek. Biztos jó mindkettőhöz a nálatok kapható tömítés?!
 
Rendeltem tavaly az EX1200 és 1200Plus szűrőmhöz fejtömítést tőletek, tegnap szántam rá magam hogy kicserélem.

Na most a sima 1200-asban ugyanolyan volt, mint amit küldtetek, azt cseréltem is, az 1200Plus-ban viszont egészen másféle (fekete, és mintha anyagra is más lenne)... nem mertem belerakni a fekete helyett az átlátszót amit küldtetek. Biztos jó mindkettőhöz a nálatok kapható tömítés?!
Regen egyformat kaptunk mostmar van kulon a plushoz, hozdd be es kicsereljuk
 
Sziasztok! Purigent benne felejtettem az ultraban egy hónapra. Kivittem a garázsba hogy ne bent legyen büdös. És elfelejtettem. Szerintetek lett valami baja? Jól néz ki szép tiszta lett [emoji23][emoji23][emoji23].
Köszi. :)


Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével
 
Regen egyformat kaptunk mostmar van kulon a plushoz, hozdd be es kicsereljuk

Ez tavaly decemberi rendelésem volt. :)

Oksa ha az nektek oké akkor legkésőbb a scaper's dare beviszem az úgy jó? Még jó hogy csak az egyiket bontottam ki.
 
Sziasztok!
Egy nem igaz állításra bukkantam a honlapon. Illetve javítsatok ki ha nem úgy van ahogy most leírom!
Szóval seachem excel leírása : "Flourish Excel™ előnye, hogy a vas Fe+2 formáját tartalmazza, az Fe3+ formával szemben ..." Ahogy én tudom az excel képes redukálni a vízben kóricáló vas III ionokat és vas IIvé vissza redukálni, nem maga a készítmény tartalmazza a vasat. Nekem félre vezető volt, egy fél óra kellett mire nyugodni hagyott a dolog.
Szakvélemény?
 
Back
Oldal tetejére