• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Egyéb kérdések, kérések 2. (GreenAqua)

Sziasztok!
Egy nem igaz állításra bukkantam a honlapon. Illetve javítsatok ki ha nem úgy van ahogy most leírom!
Szóval seachem excel leírása : "Flourish Excel™ előnye, hogy a vas Fe+2 formáját tartalmazza, az Fe3+ formával szemben ..." Ahogy én tudom az excel képes redukálni a vízben kóricáló vas III ionokat és vas IIvé vissza redukálni, nem maga a készítmény tartalmazza a vasat. Nekem félre vezető volt, egy fél óra kellett mire nyugodni hagyott a dolog.
Szakvélemény?
El lett irva, koszonjuk, javitjuk. Azert almatlan ejszakaid ne legyenek miatta.
 
Köszönöm szépen az ünnepek ellenére is dupla választ! :)
Tropica általános talaj, 9L-es nincs készleten a web szerint, nem tudjátok esetleg, hogy mikorra várható?
 
Köszönöm szépen az ünnepek ellenére is dupla választ! :)
Tropica általános talaj, 9L-es nincs készleten a web szerint, nem tudjátok esetleg, hogy mikorra várható?

Nem várjuk. Árban jobban jársz a Dennerlevel vagy ADA-val. Táptalaj mindegyik alá ajánlott.
 
Köszönöm szépen az ünnepek ellenére is dupla választ! :)
Tropica általános talaj, 9L-es nincs készleten a web szerint, nem tudjátok esetleg, hogy mikorra várható?

Legutóbb nem tudott küldeni a Tropica. Ha a következő rendelésnél lesz nekik, valszeg hozunk.
De itt van a vámon 1-2 napon belül kb 10 tonna Amazonia és Amazonia Light szóval ha a Tropica nem tud szállítani azért lesz miből építkezni. :)
 
Sziasztok! Purigent benne felejtettem az ultraban egy hónapra. Kivittem a garázsba hogy ne bent legyen büdös. És elfelejtettem. Szerintetek lett valami baja? Jól néz ki szép tiszta lett [emoji23][emoji23][emoji23].
Köszi. :)


Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével
Sikeresen regeneráltad az anyagot. Nem lett tőle baja.
 
sziasztok,

Teszteltétek már az oase vízpumpákat?
Konkrétan ez érdekelne:
http://www.greenaqua.hu/hu/oase-optimax-800-vizpumpa.html

És jöjjön a kedvenc kérdésetek itt a fórumon (gondolom tudjátok mi az): Van most a boltban? (tudom csörögjek be holnap, de hátha pont ma rúgtatok bele a dobozába mászkálás közben így emlékeztek). ;)

Köszi,

Zsolt

Van.

Teszteltük a boltban az RO vizes hordóban, hetekig 0-24-es üzemben működött hibátlanul, azóta egy ügyfélnél teszi ugyanezt, illetve jó párat már eladtunk belőle. Masszív felépítés, talán jobb műanyagból, mint a CompactOn pumpák.

Van készleten.
 
Van.

Teszteltük a boltban az RO vizes hordóban, hetekig 0-24-es üzemben működött hibátlanul, azóta egy ügyfélnél teszi ugyanezt, illetve jó párat már eladtunk belőle. Masszív felépítés, talán jobb műanyagból, mint a CompactOn pumpák.

Van készleten.
köszi a gyors választ.

Remélem jobb eredménnyel teszteltétek mint a oase bioplus-t. Az kissé átgondolatlan megoldás az oase-tól. Ötletes megoldások tönkrevágva a használhatatlan szűrőtartállyal (de azért szeretem) :)
 
köszi a gyors választ.

Remélem jobb eredménnyel teszteltétek mint a oase bioplus-t. Az kissé átgondolatlan megoldás az oase-tól. Ötletes megoldások tönkrevágva a használhatatlan szűrőtartállyal (de azért szeretem) :)

Nekünk tök jól működik a boltban lassan egy éve. Nem találsz olyan belső szűrőt amiből ne folyna vissza a dzsuva, ha ki akarod emelni. Jobb megoldás, ha az egészet kiveszed takarításkor.
 
Nekünk tök jól működik a boltban lassan egy éve. Nem találsz olyan belső szűrőt amiből ne folyna vissza a dzsuva, ha ki akarod emelni. Jobb megoldás, ha az egészet kiveszed takarításkor.
na de hogy a szűrőtartály teljesen zárt... nálam hetek alatt is tiszta marad a szivacs, nem is kell takarítani. Hátul van egy darab lyuk a tartályon, de ha a fűtő is benne van pláne nem megy bele a víz. Azt meg hogy több tartályos verziónál az alsó tartályból a rotor már tuti nem szív át semmit teljesen biztos mivel felülről a másik tartály zárja le.
Azért is kérdeztem múltkor hogy lehet-e venni külön tartályt mert megpróbáltam átalakítani úgy hogy át is menjen a víz a tartályokon.
Igazából nem akarom spam-elni a topic-ot csak még nem szántam rá hogy megkeressem mi is lenne a megfelelő topic a témának és fényképekkel illusztráljam a mondandómat. De mindettől függetlenül ötletes szűrő, szeretem a mágneses megoldását is hogy ki lehet kapni úgy hogy csak a tartályokat veszem ki. Meg hogy oldalt is tudja nyomni a vizet. Ami miatt meg ki akartam próbálni hogy sarokba tehető és a ronda fűtőt bele lehet dugni és nem kell még azt is néznem az akváriumban :)
Remélem az átalakított tartályokkal teljesen elégedett lehetek vele.
 
Back
Oldal tetejére