• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Egyéb kérdések, kérések 2. (GreenAqua)

4-5kg-os darab az nem túl nagy még :) kb 15cmx15cm méretű szikla már ilyen súlyt képvisel. (4kg)

Nagyjából 15-20cm méretű inkább szélesebb köveink vannak.
Az igazi csúcsos 30+cm hosszú darabok hiányoznak.
 
Sziasztok.
Épp én is kövek felől érdeklődnék. Frodo, manten és seiryu kövekből választanám ki nálatok helyszínen a leendő berendezésem, ez a három fajta esett szóba de csak egy nyerhet. Vannak ilyen kövek készleten? :) kedden mennék úgy néz ki előre láthatólag.

Tapatalkkal küldve az én D6503 eszközömről
 
Sziasztok!

Cimborám szemezget az Oase Filtosmart szűrőjével. Jól sejtem, hogy ehhez kellene vennie dupla-csapokat is mert nincs rajta elzárási lehetőség? Esetleg valami javaslatotok van, hogy mi férhet be neki egy 45 centi belmagasságú bútorba, 112 literes akváriumhoz?
Köszi előre is a választ!
 
Sziasztok!

Cimborám szemezget az Oase Filtosmart szűrőjével. Jól sejtem, hogy ehhez kellene vennie dupla-csapokat is mert nincs rajta elzárási lehetőség? Esetleg valami javaslatotok van, hogy mi férhet be neki egy 45 centi belmagasságú bútorba, 112 literes akváriumhoz?
Köszi előre is a választ!

Nem kell hozzá csap, az adapter elzárja magát ha eltekered.
 
A Oase Biomastert nem nezte? Azt el lehet zarni es akar futot is lehet bele tenni, a 250-es (900l/h) befer a szekrenybe is.
 
Ezt a Filtosmart is mind tudja.
60-as is? Mert azt nézegette, de ugye az azért sovány még low-tech-nek is szerintem.
A Oase Biomastert nem nezte? Azt el lehet zarni es akar futot is lehet bele tenni, a 250-es (900l/h) befer a szekrenybe is.
Azt hiszem, hogy ennyit most nem áldozna rá, még csak most kezdi az akvarisztikát. Igazából ami aggaszt, hogy felette is kell, hogy elég tér legyen a normális csőelvezetés miatt, ilyen oldalról meg igencsak nincs hely abban a szekrényben, bármilyen szűrőt is nézünk.
 
60-as is? Mert azt nézegette, de ugye az azért sovány még low-tech-nek is szerintem.
Azt hiszem, hogy ennyit most nem áldozna rá, még csak most kezdi az akvarisztikát. Igazából ami aggaszt, hogy felette is kell, hogy elég tér legyen a normális csőelvezetés miatt, ilyen oldalról meg igencsak nincs hely abban a szekrényben, bármilyen szűrőt is nézünk.
Huha, hat a 60-ast meg a gyarto is max. 100 literig ajanlja. Megneztem neked: csovel egyutt (lenyomtam annyira, hogy ne torjon meg) a OASE Biomaster 350-es 49 centi magas lett, ez plusz 7 cm a gyari magassagra, ezzel tudsz szamolni, ha maradna a filtosmart. Ha hatalmadban all azert beszeld ra egy erosebb szurore, elrettento peldanak tudok kuldeni kepet az irodai akvariumrol vagy szemezgethetsz neki kepet a jofogason arult csodakrol. :)
 
60-as is? Mert azt nézegette, de ugye az azért sovány még low-tech-nek is szerintem.

Azt hiszem, hogy ennyit most nem áldozna rá, még csak most kezdi az akvarisztikát. Igazából ami aggaszt, hogy felette is kell, hogy elég tér legyen a normális csőelvezetés miatt, ilyen oldalról meg igencsak nincs hely abban a szekrényben, bármilyen szűrőt is nézünk.

Szia Victor!

Amennyiben a magasság a legszűkebb keresztmetszet, az Eheim Classic 2217 és 2215 biztosan befér a 45 cm-es bútorba (mindkettő van.)
A 2217-et mértem meg (ez van most a 112 literes kád alatt) kb. 43 cm-en belül fordul a nyomóág a Hydor külső fűtőmhöz.

Üdv,
Verhó
 
Back
Oldal tetejére