• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Egyéb kérdések, kérések 2. (GreenAqua)

A cégben nagy embernek számítok, de ennyire nem :D:LOL:

Azért felkarcoltam magamnak, ha találkozok a Télapóval vagy M. Lőrinccel megkérdezem tudnának e segíteni. Utóbbinak biztos több pénz van a bukszájában, lehet őt kérdezem meg elsőnek. :)

Ügyes és bátor próbálkozás és cseppet sem túlzó :D(y)
Egy kis nano opti wavinak? Micro-macro csomag, ADA visszafolyásgátló... ;);););););)
:ROFLMAO:
 
Sziasztok,

Oase belső szűrőhöz lehet külön szűrőtartályt kapni?
Eddig még nem jöttem rá hogy végigmegy-e a flow a tartályokon (szerintem nem) és mielőtt még nagyon átalakítanám szeretném megtudni hogyha elcs*szem tudom-e pótolni a tartályokat :)

Köszi,

Zsolt
 
A szívó része kiszélesedik. Kevésbé fogja emiatt a szűrőt, de takarítani nehezebb. A kefe helyett inkább az áztatás marad.
Nagyon szép üveg egyébként.
Köszönöm a válaszod. Találtam egy videót a Youtube-on! Tényleg nagyon szép üveg. Meg is rendeltem. Remélem jó lessz OASE Biomaster 250-s szűrőhöz!!!
 
Sziasztok,

Oase belső szűrőhöz lehet külön szűrőtartályt kapni?
Eddig még nem jöttem rá hogy végigmegy-e a flow a tartályokon (szerintem nem) és mielőtt még nagyon átalakítanám szeretném megtudni hogyha elcs*szem tudom-e pótolni a tartályokat :)

Köszi,

Zsolt
Van egy rakas Oase alkatreszunk, de eddig semmire nem volt szukseg igy fejbol nem megy. Irj legyszi emailt es megnezzuk hetfon.
 
Azt tudom hogy gyárilag 17-es! A kifolyót 13-as ga-s lilyvel használom! Van szűkítőm hozzá!!

Tapatalkkal küldve az én HUAWEI VNS-L21 eszközömről
Köszönöm a segítséget!!

Tapatalkkal küldve az én HUAWEI VNS-L21 eszközömről
 
Sziasztok.
Lenne egy kérdésem.
Eheim 2013 szűrőhöz beszerezhető komplett rotor+kerámia tengely és fejtömítés? Ha igen akkor milyen árral kell számolnom?
Köszi a választ :)
 
Sziasztok.
Lenne egy kérdésem.
Eheim 2013 szűrőhöz beszerezhető komplett rotor+kerámia tengely és fejtömítés? Ha igen akkor milyen árral kell számolnom?
Köszi a választ :)

Ilyeneket kérlek az info@ címre. Fejből nem tudjuk, holnapra pedig elfelejtjük. :)
 
Back
Oldal tetejére