• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Egyéb kérdések, kérések 2. (GreenAqua)

Sziasztok!

Olyan kerdesem lenne, hogy hasznaltok-e az üzletben olyan pH meröt, ami on/inline üzemel? Gyakorlatilag egy szondat, külsö digitalis kijelzessel ertek ez alatt, ami folyamatosan az akvariumban helyezkedik el, es latom a pH erteket, nem pH controllerre gondolok, ami a CO2 adagolast segit vezerelni.
Letezik ilyen kütyü egyaltalan? Hasznaltok/hasznaltatok mar ilyet?

Köszi!
 
Sziasztok!

Olyan kerdesem lenne, hogy hasznaltok-e az üzletben olyan pH meröt, ami on/inline üzemel? Gyakorlatilag egy szondat, külsö digitalis kijelzessel ertek ez alatt, ami folyamatosan az akvariumban helyezkedik el, es latom a pH erteket, nem pH controllerre gondolok, ami a CO2 adagolast segit vezerelni.
Letezik ilyen kütyü egyaltalan? Hasznaltok/hasznaltatok mar ilyet?

Köszi!

Seneye, profilux, doser2 tudja ezt
 
Sziasztok!

A kérdésem az, hogy az eheim biopower szűrőhöz külön vásárolható tartály kompatibilis e az aquaball tartályokkal?

Köszönöm
 
Választ követelek!!! :D Mikor lesz újra montevidensis? Avagy a tavaszi szállítmány mit jelent dátumszerűen? :D
 
Az nem is olyan távoli. Meg a montevidensis mégsem parvula mini, feltöltött akvánál is simán kényelmes ültetni. Köszöntem! Értesítést beállítottam. :)
 
Kb. gesztenye nagyságú/formájú sötétbarnás lávakő darabkák, törmelékek vannak-e a boltban? Ha nincs, akkor kénytelen leszek nekiállni törni.
 
A hétvégén vettem a shopban egy Camozzi tűszelepet. Még soha nem volt ilyenem. A kérdésem az hogy normális az hogy a tekerőt nem lehet finomhangoláskor finoman tekerni, hanem erősen kell megfogni és a potméter szerű finom mozgás helyett piciket arrébb ugrik? Igy viszont 80bpmnél egyel arrébb tekerve rögtön kb. 120 jön.
 
A hétvégén vettem a shopban egy Camozzi tűszelepet. Még soha nem volt ilyenem. A kérdésem az hogy normális az hogy a tekerőt nem lehet finomhangoláskor finoman tekerni, hanem erősen kell megfogni és a potméter szerű finom mozgás helyett piciket arrébb ugrik? Igy viszont 80bpmnél egyel arrébb tekerve rögtön kb. 120 jön.
nem lezárt kontraanyával próbálod tekerni? van a meneten egy kis anya, ha az ráfeszül magára a fémházra, akkor nehéz tekerni a tűszelepet (így nem lehet véletlenül elállítani). ha nem ez, akkor hozd vissza, mert nagyon finoman kéne járnia
 
nem lezárt kontraanyával próbálod tekerni? van a meneten egy kis anya, ha az ráfeszül magára a fémházra, akkor nehéz tekerni a tűszelepet (így nem lehet véletlenül elállítani). ha nem ez, akkor hozd vissza, mert nagyon finoman kéne járnia
A kontraanyát úgy állítottam, hogy ne zavarjon be!
 
Back
Oldal tetejére