• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Egyéb kérdések, kérések 2. (GreenAqua)

Most nézem nincs készleten GA-s elatine, tudjátok hogy mikor fog jönni megint? Január második felére, vége felé esetleg? :)
(Egyre inkább hajlok erre a növényre, bár van még egy-két kérdőjel bennem, de a lilaeopsis valahogy egyre kevésbé vonz. :( )
 
Sziasztok.
Sajnos meg adta magát a mágnesszelepem, és gyorsan meg is szeretném rendelni a GA-ból a Green Aqua CO2 mágnesszelepet.
A kérdésem az lenne, hogy a régen vásárolt papillon co2 cső amit forgalmaztatok, az jó ehhez a mágnesszelephez?
Azt még meg tudnátok mondani, hogyha most megrendelem, pénteki szállításra be tudnátok iktatni és akkor csak másfél napig lennék co2 nélkül :)
 
Utoljára módosított:
Sziasztok.
Sajnos meg adta magát a mágnesszelepem, és gyorsan meg is szeretném rendelni a GA-ból a Green Aqua CO2 mágnesszelepet.
A kérdésem az lenne, hogy a régen vásárolt papillon co2 cső amit forgalmaztatok, az jó ehhez a mágnesszelephez?
Azt még meg tudnátok mondani, hogyha most megrendelem, pénteki szállításra be tudnátok iktatni és akkor csak másfél napig lennék co2 nélkül :)
Leltárnak szerencsére vége, úgyhogy szerintem ma el tudjuk hajóztatni, holnap nálad. Cső elvileg jó hozzá, ezek szabvány méretek.
 
Leltárnak szerencsére vége, úgyhogy szerintem ma el tudjuk hajóztatni, holnap nálad. Cső elvileg jó hozzá, ezek szabvány méretek.

Ez egyedi eset hogy holnapra ott van, vagy kb minden a héten leadott rendelés kiszállítódik ma/holnap?
 
Sziasztok.
Redmoor szállitmányt vártok mostanában?
Köszi

Tapatalkkal küldve az én SM-G925F eszközömről
 
Ez egyedi eset hogy holnapra ott van, vagy kb minden a héten leadott rendelés kiszállítódik ma/holnap?
Technikai gonddal kuzdunk szallitas teren, remelhetoleg megoldodik es mindenki megkapja a heten a csomagjat. Igyekszunk ;)
 
Technikai gonddal kuzdunk szallitas teren, remelhetoleg megoldodik es mindenki megkapja a heten a csomagjat. Igyekszunk ;)


Gondolom akkor amiről eddig nem kaptunk értesítést hogy GLS átvette az nem fog holnap az ajtomban kopogni?! :)


Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével
 
Gondolom akkor amiről eddig nem kaptunk értesítést hogy GLS átvette az nem fog holnap az ajtomban kopogni?! :)


Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével
Az valoszinuleg nem. Csorogj be holnap es ranezunk a csomagra.
 
Ma sikerült beszerezni a GA-ban a hiányzó dolgokat. Hosszú tervezés és előkészület után már csak a növények telepítése van hátra. Mivel nem találtam megfelelő topikot, ezért itt szeretném megköszönni a srácoknak az eddigi segítséget. Különösképpen Tamásnak, aki az utóbbi két alkalommal látott el hasznos infókkal. (y)
 
Jó gyors volt, mondjuk nem értem. Én kedden adtam le a rendelést még munkaidőben és ma kaptam üzenetet hogy majd hétfőn megkapom. Protkós voltál :)
elég sok termék tegnap és ma érkezett a boltba, lehet, hogy valamire vártunk, csak a fejvesztett leltár közben nem ment ki róla az értesítő e-mail, bocsánat a csúszásért
 
Ma sikerült beszerezni a GA-ban a hiányzó dolgokat. Hosszú tervezés és előkészület után már csak a növények telepítése van hátra. Mivel nem találtam megfelelő topikot, ezért itt szeretném megköszönni a srácoknak az eddigi segítséget. Különösképpen Tamásnak, aki az utóbbi két alkalommal látott el hasznos infókkal. (y)
kizárt, csak statiszta vagyok. sok sikert, lássuk a naplót ;)
 
Back
Oldal tetejére