• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Devil 1.0

Tetszik az akváriumod.:) Nálam, régebben Balck Mollyk nem jöttek ki a garnélákkal, halak csipegették az RC csapatomat. Pedig hasznos halacskák fonalalgára. Nem tudom másnak volt-e ilyen tapasztalata?
 
Ma 4 hetes az akvárium. Átálltam a heti egyszeri vízcserére 50%, tapozas 3-3-3 mic/mac/carbo. Nyolc napja bekerült 5 db oto, azóta is híznak szerencsére. Fonal azért még akad, molly eszik belőle szépen, de az összeset nem tudja eltüntetni sajnos. Annyira nem zavaró számomra a látványa. Kis zöld por alga is megjelent és az üvegen is parnaponta előjön egy keves zold, de könnyu takarítani.
Világítás 7 óra 2x24 W, de azért néha-néha már rákapcsolom a 4x24-et, úgy baromi szép az akvárium, sokkal jobban tetszik :)
HC-t megnyírtam, parvulát is, ill. az előtérből kivettem a reineckii minit, oda hc megy ha elfut és mögé kis MC bekerült, az még képlékeny.
Tegnap kicseréltem a perlont is a szűrőben, jo koszos volt. Már csak garnélákat kellene szerezni és a világítást lecserélni:)
Néhány életkép és nyírás előtt után:




 
Szia!
Olvastam, hogy garnikat keresel. Ha kell en szeretném szelektálni a csapatonat mert sajnos van benne pár nem ide illő is. Ha nem zavar hogy nem kek piros vagy sarga akkor szívesen oda adom őket ;)
 
Back
Oldal tetejére