• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Tengeri Deep Blue

Ez még mindig nagyon jó. :)
Köszi! Most már az a gond, hogy összenőnek a korallok és kinyirjak egymást ezért nem győzöm fregelni őket :) de így legalább másnak is tudok adni belőle és ezzel is védem egy kicsit a természetet :)
 
Nem volt semmivel sem problema eddig? Birom az "akvarium extrakkal" musort, ahol a korallokat szines szilikonbol ontik, es felev utan mennek kicserelni az egesz aki belsejet mert bealgasodik, befeketedik.
Egy tavolabbi kepet az egesz "rendszerrol" kerhetnek? Gyonyorkodni a technikaban es legyen elkepzeles mennyi helyet foglal a 100cm tengeri akvariumod ;)
 
Lekopogom, eddig még nem volt semmilyen probléma. Vizertekek optimálisak, világítás, áramlás szerintem jól be lett lőve, időjárás szimuláció is jól működik és minden nő mint a gomba :)

Ez a technikai
c4dbc252631a195f8a56945fa88a5849.jpg

Elkezdtem megint artémiat kelteni főleg a mandarinhal párom miatt
46660c5f1c6b34bac65b19ea0f831594.jpg

Lesz még fito és zooplankton reaktor is a bohócok szaporitasa miatt.

Ez az algaszuro. Ez tartja kordában a foszfatot és nitrátot és látja el sok apró élőlénnyel a halakat.
153799e915ef57cadb3497b9146b16be.jpg

És ez a frag akvárium. Ide kerülnek a túlszaporulatok amiket olcsón eladok vagy elajandekozok.
5332dec5fc6ee8dcfed790c5537ffd53.jpg

A víz előkészítése
445542fbe0b85aa3f9eed39386c0c6c0.jpg

És a felhasznált nyomelemek, sók és egyéb adalékok, kaják
acafbf1902d0f17876d04c87decef106.jpg
 
Enterprise űrhajó :)
Nagyon szép a felette lévő világ is. Az ilyen tengeriket szeretem. Változatos formák színek és persze a változatos élővilág. Szupi (y)
 
Enterprise űrhajó :)
Nagyon szép a felette lévő világ is. Az ilyen tengeriket szeretem. Változatos formák színek és persze a változatos élővilág. Szupi (y)
Köszi szépen! Igen, ez egy vegyes akvárium. Lagykorall, SPS, LPS, NPS, anemona, gorgonia, kagyló, stb. Nekem is így tetszik. Sokan mondják, hogy SPS minőségű vízben nehezen nőnek a lagyak és fordítva. Nálam minden szépen nő :) igaz sokat etetek amit hasznositanak a lagyak és sok hal is van és ugye a hal kaka a legjobb korall táp :) a szűrés meg tulmeretezett szóval ami berohadna azt rögtön kiszuri a rendszer. Valamint az algaszuro is besegit egy vegyes akvárium fenntartásában.
 
Back
Oldal tetejére