• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Cyperus Helferi

kuchi

Kertész bálvány
Ma vegre sikerült beszereznem,regi vägyam volt.a szep vilägos zöld szinevel rögtön disze az akvämnak.
 
Cyperus Helferi TELJES GYÖKERZETTEL.​
P1020913.JPG
ES AZ AKVÄRIUMBAN,viz csere utän.​
P1020917.JPG
 
Ez a növény a vízből, vagy a talajból táplálkozik elsősorban? A táptalajon kívül mindent megkap nálam, de csak kínlódik, és fogyogat.. :(
 
Ez a növény a vízből, vagy a talajból táplálkozik elsősorban? A táptalajon kívül mindent megkap nálam, de csak kínlódik, és fogyogat.. :(

Fény az nem árt neki, ha van. Mint a vallis nana-nak.
Gyökere erős biztosan meghálálná a táptabit is mivel nem futó növény, hanem mint a crypto 1 helyről szippantja a tápanyagot.
 
Fény az nem árt neki, ha van. Mint a vallis nana-nak. Gyökere erős biztosan meghálálná a táptabit is mivel nem futó növény, hanem mint a crypto 1 helyről szippantja a tápanyagot.

300 (120x50x50cm) literre 4x54 watt napi 9 órában kevés lehet? EI szerint tápozok, meg nagynyomású CO2-t kap.
Ha ez a világítás elég, akkor csak a táptalajt hiányolhatja (szerintem), akkor kipróbálom a táptabit,
viszont ha kevés a fény azon sajnos nem tudok változtatni..
Sajnálnám ha kipusztulna, szép növény lenne amúgy.
 
300 (120x50x50cm) literre 4x54 watt napi 9 órában kevés lehet? EI szerint tápozok, meg nagynyomású CO2-t kap.
Ha ez a világítás elég, akkor csak a táptalajt hiányolhatja (szerintem), akkor kipróbálom a táptabit,
viszont ha kevés a fény azon sajnos nem tudok változtatni..
Sajnálnám ha kipusztulna, szép növény lenne amúgy.

A fényed elégséges bőven. Akkor más irányba kell keresni. De azért ne árnyékolja le más növény.
 
Ebből a növényből hány tő lenne elég 1 sorban egy 60-as aki hátuljába olyan 30-40 cm szélességben? Igényeinek megtudnék felelni számításaim szerint olyan 3wpg-vel?meg persze tápgolyókkal mivel csak egy kis tőzeggel kevert manado a talajom tápozás egyébként happy termékek(ha elfogy akkor lesz más) + tropyca system 60 co2
 
Nálam nagyon jól érzi magát és már túlnőtt mindenen meg lehet nyírni hasonlóan a valisneria-hoz?
 
Back
Oldal tetejére