• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

CO2 Diffúzor

Ezzel van tapasztalata valakinek? Előfordulhat hogy mire ide ér kínából összetörik? :) Az átmérője 3,5cm úgyhogy ez jó állítólag 50l feletti akváriumba.
s-l1600.jpg
 
Így van. Nagyon jó. Nem biztos,hogy össze törik gondosan csomagolnak.Viszont ne lepődj meg ha esetleg nem körkörösen diffundál hanem egy oldalon körömnyi méretű buborékokban.Nem azt mondom hogy ez tuti dee 10x meggondolnám.
 
Miért akarsz egy 2x akkora diffúzort nézegetni az akiban amikor a bubiszámláló lehetne kívül is? :)
Ez igaz! ;)

ne lepődj meg ha esetleg nem körkörösen diffundál hanem egy oldalon körömnyi méretű buborékokban.Nem azt mondom hogy ez tuti dee 10x meggondolnám.
Megpróbálom! :) Ha nem működik jól akkor legalább tudom hogy nemszabad onnan többet rendelni. De akkor egy kissebbet rendelek +egy buborék számlálót kívülre. :)
 
Ezzel van tapasztalata valakinek? Előfordulhat hogy mire ide ér kínából összetörik? :) Az átmérője 3,5cm úgyhogy ez jó állítólag 50l feletti akváriumba.
View attachment 17905
Ha mar olyan tavolrol rendelsz inkabb bazookat rendelj. Ugyan csunya de csereben jol porlaszt.

Tapatalkkal küldve az én SM-G900F eszközömről
 
Sziasztok, sajnos beletenyereltem egy használhatatlan GA - Japán közepes diffúzor témába. Gyönyörűen becsomagolva érkezett tény és való soha nem volt gond még semmivel, de 3 helyen 1-1-1 borék méretű helyen jön belőle gáz, ez a teljes felület talán 1%a. 2bps el készült képet mindjárt teszek fel, nekem nem kell 2 csak 1.5kb úgy még rosszabb. Elég siralmas, valami lehet vele tenni vagy kidobott pénz volt menjen a kukába? Ha rányítok megszámlálhatatlan bps-t akkor persze jön mindenhol de olyan 4ig amíg bírom jól számolni semmi csak hatalmas buborékok.
Valami tanáccsal tudtok szolgálni?
14646743_1555212874504851_1495254727_o.jpg 14647264_1555212967838175_528694985_o.jpg 14697156_1555212934504845_544604159_o.jpg
 
Ha tőlünk vetted akkor cseréljük. Írj egy mailt az info@ címre.
 
Ha tőlünk vetted akkor cseréljük. Írj egy mailt az info@ címre.

Köszönöm, ez esetben már írok is.
Csupán egy technikai kérdés még, nem jobb nektek tesztelni őket eladás előtt mint egy ilyen olcsósággal szenvedni reklamációk miatt? Minden fenn hang nélküli a kérdés, csak több helyen olvasom most hogy sok az ilyen probléma.
 
Csupán egy technikai kérdés még, nem jobb nektek tesztelni őket eladás előtt mint egy ilyen olcsósággal szenvedni reklamációk miatt? Minden fenn hang nélküli a kérdés, csak több helyen olvasom most hogy sok az ilyen probléma.

Akkor jönne a visszajelzés, hogy használt, mert vízben volt, vízfoltos stb.

Viszont mielőtt cseréljük kérlek tedd meg, hogy megtekered kicsit a gázt. 6-8+ bps-re.
Előfordul, hogy a kerámiák porosak gyárilag. Ezt ki kell lőni belőle. Tropica sem véletlen mondja hogy 1 napig ázzon a kerámia a vízben utána porlaszt a legjobban.

Szóval kicsit tekerd meg és nézd meg holnap hogy viselkedik. Ha nem ok bármikor cseréljük.
 
Akkor jönne a visszajelzés, hogy használt, mert vízben volt, vízfoltos stb.

Viszont mielőtt cseréljük kérlek tedd meg, hogy megtekered kicsit a gázt. 6-8+ bps-re.
Előfordul, hogy a kerámiák porosak gyárilag. Ezt ki kell lőni belőle. Tropica sem véletlen mondja hogy 1 napig ázzon a kerámia a vízben utána porlaszt a legjobban.

Szóval kicsit tekerd meg és nézd meg holnap hogy viselkedik. Ha nem ok bármikor cseréljük.
Megtörtént több alkalommal már nem is számolható sziniig emeletem és el telt már 36óra vízben állás, de rosszabb lett mint az első pár órában.
 
Köszönöm, ez esetben már írok is.
Csupán egy technikai kérdés még, nem jobb nektek tesztelni őket eladás előtt mint egy ilyen olcsósággal szenvedni reklamációk miatt? Minden fenn hang nélküli a kérdés, csak több helyen olvasom most hogy sok az ilyen probléma.

Az egyik okot Viktor leírta miért nem, a másik hogy elhanyagolható mennyiség hibás belőle csak ugye az ír mindig akinek nem porlaszt szépen. :) Nem tudok számokat, de idén szerintem max. 4-et ha cseréltünk.
 
Back
Oldal tetejére