• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Between two forests&Spell in Fringe of the Forest

Molnár Béla

Főkertész
Sziasztok,engedjétek meg hogy bemutatkozzam,Molnár Béla vagyok,régóta foglalkozom a növényes akvarisztikával.
Ezúton szeretném bemutatni Nektek az elmúlt év két akváriumát egy kalap alatt,mivel már készül
a legújabb scapem,amit egyenlőre titok övez :D
Egy-két adat a technikáról:

Üveg: 190x40x45
Világítás: 3x150 watt HQI 6500k
Szűrés: 2xTetra 1200 EX
CO2: Nagynyomású,reaktorral beoldva
Egyenlőre ennyi.

Akkor jöjjenek is a képek,először a "Between two forests":

11657337375_a5315108b3_h.jpg


A másik,a "Spell in Fringe of the Forrest:

10916750813_0be27f4da4_h.jpg
 
Szia!
Gratulálok, gyönyörűek! Nekem különösen a Between two forests tetszik, nagyon aprólékosan van kidolgozva! Megkérdezhetem, hogy milyen mohákat használtál a fákhoz? És elől az a világosabb előtéri növény Utricularia?
 
Biztosan rengeteg kérdés lesz, itt is van a következő :)

Az akvárium mérete alapján iszonyat sok növény lehet benne. Ráadásul már 1.5 hónapos korában így néztek ki az akváriumok akkor rendesen telepakoltad őket.
Hogy kell ezt elképzelni, mennyi növény került az akváriumokba?
 
rengeteg növény kell bele de majdnem mindig úgy csinálom a követkézőt hogy paszoljon hozzá a növényzet, de nem mindig sikerül, igy aztán pótolgatni kell.
meg aztán szeretem őket és meg háláják
 
Üdv! Első benyomás::woot::woot::woot:...aztán magamhoz tértem:) nagyon nagy gratula! szerintem sokaknak leesett az álluk az akik látván.igazi versenyre való kertecske mind a kettő.te sem ma kezdted az ipart az fix.ha bedobtad volna a HAC-ra akár melyiket lett volna meglepetés...;)szabad tudni ,hogy az elsőnél milyen fákat használtál?
 
Sehol egy szem alga .
Ne írtál semmit a növények tápozásáról.
Mivel éred el ezt az eredményt ?
Mennyi vizet cserélsz , milyen időközönként ?
Lehetne egy kicsit bővebben ?
 
Hoppá! Előszőr azt hittem a fenti két aki képére, mielőtt még a szöveget elolvastam volna, hogy belinkeltél két képet, mint inspiráció. Aztán olvastam, hogy ezeket Te csináltad! Nagy gratula, gyönyörűszép mindkettő! Egy növénylistát kaphatunk?
 
Növény lista az nehéz lesz mert nem kevés, nem azért nem irtam le mert nem tudom mi a nevek, hanem azért mert roppant sok.
De majd be pótolom remélem meg értesz
 
Back
Oldal tetejére