• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Bence első növényese

Máshol lesz a hiba, ezek nem érzékeny fajok. Ha frissen beszerzett jószágok voltak, akkor a beszoktatással volt gond.
Egyszerre hullottak el? Ha igen, akkor lehet valami mérgezés. Ez esetben cserélj vizet, de ne keveset, 80-90%-ot is akár.
Ha tudsz, mérj egy ammónia és/vagy nitrit szintet, mert lehet, hogy a szűréssel van gond.
 
Mindkettőnek 0-nak kéne lennie. Ha ammóniád van, akkor valószínűleg nitrited is, és bizony mindkettő mérgező. Sajnos nincs rendben a szűrésed, próbálj meg indító bacit adagolni a vízbe, és lehetőleg egy hónapig ne rakjál be új állatot. Figyelj oda az etetésre, és ha van valami bomló levél, növény, akkor azt vedd ki a lehető leghamarabb. 2-3 hétig cserélj gyakrabban vizet.
 
Oksi köszi ! 3 naponta megy a vízcsere 30 %-ba talaj takarítás meg moha. Mivel még csak 1 hónapos a Substart pro meg a többi ezért szerintem ez lehet a gond.
 
Sziasztok ! Az akival nem nagyon történt semmi ! Azon kivül hogy gergőtől kaptam 15 rc-t. Vettem a héten carbot töményen rá nyomtam a fonál algára és vöröses színe lett az azt jelenti hogy meghalt ?
 
su7ynaba.jpg



y8u6yza5.jpg



adysu3ar.jpg
 
Ma jött meg a GA ból a cucc ! Ma be bírtam ültetni a :
  • Hydrocotyle Tripartita Japan
  • Eleocharis sp - montevidensis
Holnapi nap folyamán be fog még kerülni 3 doboz GA-s Parvula és 1 doboz Heteranthera Zosterifolia.

Képek meg majd akkor hogy ha a parvula magához tér és elkezd sűrűsödni.
Szép estét mindenkinek ! :)
 
Sziasztok! Az akvához 2 hete nem nyúltam és nem is fogok szépen nő minden növény sehol sincsen alga. Az egyik növényem virágzik (bacopa). Jöjjenek a képek.:)

@viktorlantos mikor képet szeretnék felrakni azt írja hogy nincs hozzá jogosultságom :(
 
Utoljára módosított moderátor által:
Back
Oldal tetejére