• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Akvakertész találkozó!

Köszi Atti a meghívást, jó volt tapasztalt tagoktól tanulni ismét pár okos dolgot ,és nemútólsó sorba megismerni pár arcot élőbe is ;)
 
Sziasztok!

A következőre már meg is van az első jelentkező!

Viszont vasárnap estig nem leszek gép közelben!
Addig türelmeteket kérem, a válaszokkat csak a jövő héten tudom elküldeni!

Köszzönettel!

A.ttila
 
Köszönjük a meghívást! Most csak gyorsan pár kép:
IMG_5778_s.jpg
IMG_5780_s_.jpg
IMG_5784_s_.jpg
IMG_5786_s.jpg
IMG_5792_s.jpg
IMG_5793_s.jpg
IMG_5794_s.jpg
IMG_5806_s.jpg
 
Sziasztok!

Lassan közelít az ősz!

Elmúlt az EB, a Hungaroring, nemsokára a Szigetnek és az Olimpiának is vége lesz, talán Mindeki igába hajtotta a fejét és megkapta a bilincsét, bocsánat, nem, gyűrűjét!
Tehát várom a jelentkezőket hétfő estig (utána 20.-áig szabin leszek és hipp-hopp itt a 25.-kei szombat), vagy az utolsó héten!
Ne feledjétek, minden aktív tagot szívesen látok (a korábban meghívottakat és azokat is akik nem fértek fel arra a listára)!

A.ttila
 
Sziasztok!

Páran már jelezték a részvételi szándékukat!
Holnap estig leszek még gép közelben!
Utána legközelebb már csak a tüzijáték után!

Az újjabb, még nem annyira aktív tagoknak is van esélyük a megjelenésre!
Tessék sokat kérdezni, hozzá szólni, naplót nyitni a meglévő-, átalakítandó-, vagy tervbéli akváriumról!
Van még majdnem két hét!

Várlak benneteket sok szeretettel!

A.ttila
 
Sziasztok!

Sziasztok!
Tervben van a következő egy hónap múlva (augusztus utolsó szombatja).
Az első tíz jelentkezőt tudom fogadni (a korábbi feltételekkel)!
Nem írok személyre szóló meghívót (volt belőle egy kis bonyodalom, de azért megérte)!
Akit érdekel az írjon privát üzenetet!
Nagyon jó volt a mostani társaság, viszont szeretném ha a következőre olyanok jöhetnének Akiknek most nem volt lehetőségük!

Egyébbként tényleg nem kellett ember feletti megpróbáltatásokat kiállnom a megszervezésben!
Merem ajánlani Mindenkinek!


Lehet hogy pont az időpontot elfelejtettem ide kiírni:confused: (bocsánat, a korábbi visszajezőknek írtam róla, lehet ez volt az oka az eddigi csendnek)!

Augusztus 25.-én 15-19 óra között, Bp. III. kerületben (további részletek privát üzenetben)!

Továbbra is aktív, naplóval rendelkező Akvakertészeket várok!!!

A.ttila
 
Szia Lóri!

Hát,erről sajnos megint lemaradok!:(:(:(

Így járnak a Sztahanovisták (csak a munka, meg a munka)!

De ne bánkódj, lesz jövőre is!!!

Majd rakok egy alkalmat vasárnapra is!
Csak arra gondoltam, hogy a vidéki kollégák össze tudják kötni szombaton a GA látogatással (zárás után irány Óbuda)!

A.ttila
 
Bár már páran mondták,de nem vagyok Sztahanovista,aznap éppen nem dolgozom,de halál lenne,ha elmennék,mármint meghalnék,annyira be vagyok táblázva a hétre!
Sebaj,ami késik...:)
 
Szia Andris!

Ez nagyon feltétel?Hamarosan indul az akváriumom,de nincs aktív naplóm.Pont itt akartam csomó ötlet megfelelőségéről érdeklődni...

No para!

Miután már találkoztunk személyesen és látom rajtad az olthatatlan tudás szomjat, Veled kivételt teszek!

De ezt már privát üzenetben letárgyaltuk, a többi infót is ott!

A.ttila
 
Back
Oldal tetejére