• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Akvakertész találkozó!

Sziasztok!

Sajnálhatjátok, mert az a pogi isteni finom volt!!! (y)


Az majd lesz jövőre megint!

De mint ahogy említettem nem is az evés-ivás töltötte ki az időt, inkább a beszélgetés!

Ne szégyenlősködjetek!

Van még hely, jelentkezzetek nyugodtan!

A.ttila
 
Sziasztok!

Továbbra is lehet még jelentkezni, mert még van hely a nappalinkban (talán a képeken látszik a tér befogadóképessége)!
Ha nincs más programod holnap délutánra, és van kedved találkozni más Akvakertész fanokkal akkor itt a helyed!

Majd jelzem amikor nem tudok több jelentkezést fogadni, de addig is csak egy PÜ!

A.ttila
 
Sziasztok!

13 óráig még bekapcsolva lesz a gép!
Ha csak most gondolkozol rajta hogy miként töltődj fel a nehéz ebéd után, akkor várlak az Akvakertész találkozóra!

Este összegzem a tapasztalataimat, hogy aki kedvet kapott ilyen találkozót szervezni az mikre figyeljen oda!

A.ttila
 
Sziasztok!

Véget ért az idei utolsó nyári Akvakertész találkozó!

Fele annyian voltunk mint egy hónapja.
De remekül eltöltöttük az időt!

Mindenki viszonylag korán megérkezett.
Én még az utolsó akváriumon cseréltem a vizet (a héten minden nap 10-12 órát dolgoztam, ma csak kettőt, tehát így mára jutott a karbantartás is) mikor megérkezett az "első fecske": Andris (tictac)!
Szerencsére most kihasználhattam a lehetőséget és rögtön egy könyvet nyomtam a kezébe míg végezek!
Három után nem sokkal Pál (Y-not?!)is befutott!
Hármasban hamar megkezdődött az eszmecsere mindenféle akváriumos kérdésről.
Kisvártatva Tibi (Cecska) is meg jött, amit gyorsan kihasználva, kérdések özönével halmoztuk el!
Jól állta a rohamot, mi pedig szívtuk magunkba az információ és tanács áradatot!
Végül Szabolcs (Moliszabi) érkezett, így már öten diskurálhattunk az akváriumainkat érintő kérdésekről.
Sajnos Tibinek nem sokára el kellet mennie, ezért nagyobb hangsújt kaptak a könyvek az elkövetkező időszakban.
Hamar eltelt szintén a négy óra, egy fél dinnyével is végeztünk közben és a rendelkezésre álló üdítők is jól fogytak (30 fok van a lakásban)!

Remélem mindannyian jól érezték magukat!

Sajnos képeket csak én készítettem, nem is sokat és azok közül sem sikerült mind jól!

Tudom hogy a nemzetközi protokoll szabályai szerint étkezés közben nem illik senkit fényképezni, de ezt most nézzétek el nekem!

Balról: Y-not?!, tictac, Cecska.
IMG

A pirosas pólóban Moliszabi. Tibi le sem akart ülni, annyira sietett (de azért egy órácskára sikerült kérdésekkel marasztalni)!
IMG


IMG


Köszönöm a részvételt Fiúk!

Én most is jól éreztem magam!


Vég következtetés:

Az első, nyílt találkozó, egy héttel korábban meghírdetve nem hozott éreklődőt!

A második alkalommal 84 meghívást küldtem el privát üzenetben egy hónappal a találkozó előtt, melyre 54 visszajelzés érkezett és 10 résztvevővel igen jó hagultú délutánt töltöttünk (többen vidékről érkeztek!)!

A harmadiknál elkövettem egy hibát!
Elfelejtettem a pontos dátumot kiírni az utolsó hét közepéig!
Ennek tudom be az alacsonyabb részvételt!

Minden esetre tervezem jövőre a folytatást (valószínű először ismét meghívásos alapon) és bátorítalak benneteket, hogy ha van kedvetek szervezzetek hasonló "kiscsoportos" összejöveteleket!
Egész más érzés akár a fórumon felmerülő témákról is így beszélgetni!

Köszönettel!

A.ttila
 
Én meg vártam, hogy majd hazajőve a Balatonról küldök egy üzit, hogy mi a helyzet felőlem, erre ma látom miután hazajöttem, hogy augusztus végei találkozó nem a 30.-i hétvége lett , így erről lecsúsztam.
 
xDDDD azért 1 dinnye befigyelt.Amúgy köszönöm a lehetőséget!Nagyon jó volt!Máskor azért többen is jöhettek!
 
Szia Dani!

Én meg vártam, hogy majd hazajőve a Balatonról küldök egy üzit, hogy mi a helyzet felőlem, erre ma látom miután hazajöttem, hogy augusztus végei találkozó nem a 30.-i hétvége lett , így erről lecsúsztam.

A jövő hét vége már szeptember első hétvégéje lesz!;)

Majd jövőre!

Vagy ha addig valakinek kedve szottyan szervezni!

A.ttila
 
Huhh :) Tééényleg, nálam a szeptember 1. mindig hétfő :barefoot: Így, aug. 30-31. meg hétvége... :rolleyes: Most így megnézve van 30.-i hétvége csak az nem augusztus :ROFLMAO:
 
Köszönöm a meghívást, jól éreztem magam, ha nem is sokáig, de egy kis ideig be tudtam ugorni és el tudtam beszélgetni az akvakertészekkel !!.
Ígérem legközelebb már több időm lesz!!
(y):cool:
 
Sziasztok!

Én mentem volna, de már megint egy gyerkőcös hétvégére esett a találkozó.

Egyszer csak sikerül Zoli!


Azoknak akik hasonló szervezésén gondolkoznak segítségként még annyit, hogy a tíz fős létszám az még jól együtt van (működik a közös beszélgetés, egymás meghallgatása) és még a vendéglátás szempontból is kezelhető, de több résztvevővel már széteshet a társaság kisebb csoportokra, esetleg valakik kiszorulhatnak a beszélgetésből, nem kapnak elég figyelmet, stb... és a házigazdának is problémás lehet mindenkire-mindenre oda koncentrálni (meg kissebb térben már igen szűkös lehet az elhelyezésük is)!

Amit még elszúrtam az első alkalomnál, hogy nem írtam meg a jelentkezőknek azt, hogy mi van kiírva a kaputelefonra, ezért mindenkinek telefonálnia kellett mikor megérkezett, hogy milyen gombot nyomjon (még jó hogy a mobilszámomat megadtam)!

A.ttila
 
Köszönöm Attila Jó volt a találkozó remekül éreztem magam :D Jó volt a hangulat, érdekesek a könyvek és nah meg persze a társaság sem volt utolsó (y)
 
Ez nagyon jól hangzik, jó lenne megismerni személyesen is titeket! :) (y)
Ha valamikor lesz megint, akkor én szívesen benéznék, ha lehet! :D
Vagy most téli leállás van?
 
Szia loci!

Ez nagyon jól hangzik, jó lenne megismerni személyesen is titeket! :) (y)
Ha valamikor lesz megint, akkor én szívesen benéznék, ha lehet! :D
Vagy most téli leállás van?

Szervezhetsz Te is!

Magán kezdeményezés volt, jól sikerült, a lehetőség mindenki előtt nyitva áll!

Ha lesz lehetőségem, akkor lesz folytatás, csak kicsit szűkebb helyen!

A.ttila
 
Szia loci!



Szervezhetsz Te is!

Magán kezdeményezés volt, jól sikerült, a lehetőség mindenki előtt nyitva áll!

Ha lesz lehetőségem, akkor lesz folytatás, csak kicsit szűkebb helyen!

A.ttila


Pont akartam írni,hogy én is nagyon szívesen szervezkednék, de én nem Pesti vagyok sajnos, jóval macerásabb idetalálni erre a kis településre. :)
 
Sziasztok!

Közelít a szilveszter!
A világ vége elmaradt!

Nem vagyok egy bulizós alkat (16 évesen voltam utoljára, de akkor úgy berúgtam, hogy három napig alig tudtam lábra állni és arra sem emlékszem mi történt azon az éjszakán - azóta nem iszom)!
Viszont most se TV, se család!

Ezért ha van valakinek kedve egy beszélgetős, könyv, újság, akvárium nézegetős akvakertész szilveszterezésre akkor szívesen látom Csillaghegyen 31.-én este!
Virsli, lencse lesz, sütök kenyeret, ha hozol valami saját készítésűt azt szerintem mindenki örömmel fogadja ( komolyabb mennyiségű alkoholt viszont ne hozzatok, csak amit egyedül meg tudtok inni (annak is inkább a töredékét)!
Zene, tánc viszont nem lesz, öltözetnek pedig valami kényelmes megfelel!

Csak aktív tagokat várok!
Jelentkezni privát üzenetben lehet!

Addig is minden jót Mindannyiótoknak!


A.ttila
 
Sziasztok!

Tudom, szűk a kör (vagy pár, vagy család, vagy az ital (legalább ilyenkor nehogy már ne), stb...), de akinek tényleg nincs ötlete, más programja az nyugodtan jöjjön, ne szégyenlősködjetek!
Várok mindenkit szeretettel (max 6-8 fő)!

A.ttila
 
Atti ez jól hangzik, bár én már elígérkeztem, de kívánok nektek jó szilveszterezést! Hogy lesz kifogyhatatlan téma, az tuti ;-)
 
Szia Attila!

Sajnos én nyertem meg a szilveszteri műszakot, ezért nem tudok elmenni. Viszont, hogy virtuálisan ott legyek, akkor indítom a "Sárkány lehelete" naplót. Remélem Te tudod, mi lesz az, a többieknek pedig kiderül! ;)

Üdv és B.U.É.K.,
Ákos
 
Sziasztok!

Atti ez jól hangzik, bár én már elígérkeztem, de kívánok nektek jó szilveszterezést! Hogy lesz kifogyhatatlan téma, az tuti ;-)

Szia Attila!

Sajnos én nyertem meg a szilveszteri műszakot, ezért nem tudok elmenni. Viszont, hogy virtuálisan ott legyek, akkor indítom a "Sárkány lehelete" naplót. Remélem Te tudod, mi lesz az, a többieknek pedig kiderül! ;)

Üdv és B.U.É.K.,
Ákos

Köszönöm!

Most már csak azoknak kellene jelentkezni akik jönnének!
Virsli a hűtőben lencse és a pezsgő a kamrában!
Téma az mindíg akad!

Ákos a "Sárkány lehelete" jó név választás!

A.ttila
 
Back
Oldal tetejére