• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Akvakertész találkozó!

Sziasztok!

Bocsánat!
Ma már nem lehet több privát üzenetet küldenem (ezek szerint napi 100 a maximum)!
Holnap válaszolok azokra, melyekre most már nem tudok !

Egyébbként nagyon jó a társaság, a meghívóknak már több mint az 1/3-ára reagáltatok pár órán belül!
Köszönöm!

A.ttila

Közben módosult napi 15 privát üzenetre, ezért nem biztos hogy holnap mindegyikre válaszolni fogok, de majd apránként!
 
Sziasztok!

Holnap egész nap nem leszek gép közelben!
De reményeim szerint szombaton már tudok 20 privát üzenetet küldeni!

Gyűlik a társaság, eddig csak profik felentkeztek (úgy érzem jó lessz nagyon)!!!

Addig is minden jót!

A.ttila
 
Sziasztok!

Van még egy komolyabb darab amit jelenleg kölcsön adtam, addigra egy kis időre visszakérem!
870 oldalas Német (-precizitású) könyv 1908-ból, rajzolt ábrákkal halakról, növényekről (metszetek, fejlődési szakaszok, stb...) elmés technikai felszerelések bemutatásával!

Visszakértem a könyvet a két találkozóra!

Pontosítanom kell!

1906-ban volt az első kiadása, 1923-as az én példányom és több mint ezer oldalas!

IMG


IMG


Várok még néhány visszajelzést!

A.ttila
 
Csajok,akik kaptatok meghívást,jelezzetek vissza,ne csak férfiúi sörivás legyen a találka.:D
De most tényleg.
(Súgom,viiiszek süüütiiiit!)
 
Én kaptam, de én éppen akkor fogok nyaralni, úgyhogy erről sajna most lemaradok.
A sütit majd legközelebb megkóstolom ha Baján járunk ;)
 
Sziasztok!

Csajok,akik kaptatok meghívást,jelezzetek vissza,ne csak férfiúi sörivás legyen a találka.:D
De most tényleg.
(Súgom,viiiszek süüütiiiit!)

Mária az aggodalmad felesleges, csak víz van itthon (remélem ez senkit nem kedvtelenít el), az jó a növényeknek, halaknak, embereknek egyaránt!
Viszont a sütit szeretem (akkor a Délihez szerveznem kell egy fuvart Neked)!

Ha netán van olyan lány akit nem hívtam meg és szeretne eljönni (miután nem mindenkiről derül ki a nick neve alapján milyen nemű), akkor privát üzenetben keressen meg a részletek miatt!

Többen jelezték, hogy a fórum motor átállás miatt nem tűnt fel nekik az új üzenet és-vagy nem tudták hogyan reagáljanak rá!
Nézzétek meg az üzeneteiteket, és kérem válaszoljatok, hogy tudjam hány fővel kell számolnom!

Köszönettel!

A.ttila
 
Sziasztok!

Aki még nem reagált az kérem jelezze hogy részt szeretne-e venni, mert kezd fel töltődni a létszám!

Már kevesebb mint két hét (igaz csak pár órával)!

A.ttila
 
Sziasztok!

Küldtem üzenetet azoknak akik eddig még nem válaszoltak!
Az is lehet hogy korábban nem kapták meg a meghívót, mert akkor volt még a fórum motor csere, friss volt a rendszer, én meg össze-vissza irogattam (nem kis riadalmat okozva)!

Tehát kérem szépen a visszajelzéseket!

Köszönettel!

A.ttila
 
Sziasztok!

Szombaton várok Mindenkit sok szeretettel!

Aki még eddig nem tudta hogy szabad-e aznap, ezért nem reagált, azt kérem tegye meg (főleg a Lányok, Mária miatt)!

Köszönettel!

A.ttila
 
Köszi a meghívást Atti! ;)
Azt gondolom mindannyiunk nevében mondhatom, hogy nagyon jól éreztük magunkat és az idő igencsak gyorsan elszállt. Nem hiába. Ha van közös téma.... :)
LGA majd dob fel jobb minőségű fotókat, én csak telóval csattintottam.


A csapat :)
Balról : Jojo, Piga, Darlax, Schruz, (x), Tibicuk, LGA (háttal), a képen nem látszik Robokuty, A.kavicsos meg én, de én bal oldalon a kézfogós képen látszom ... :D
2.jpg


Egy friss aki.

1.jpg


A.kavicsos spriccnizik :)

3.jpg


A nappali 3. akváriuma.

4.jpg


Egy gyönyörű Marsilea csokor a hálószobai akváriumból.

5.jpg


Remélem a kezdeményezésnek lesz folytatása. Azt gondolom, sokan vagyunk, akik 1-2 órát szívesen eltöltünk másnál egy könnyed csevegés erejéig és persze, hogy élőben láthassuk az akváriumát. Mert azt leszögezhetjük, hogy élőben minden akvárium sokkal szebb, mint fotón. ;)
 
Csatlakozom az előttem szólókhoz, köszönjük a meghívást és a kellemes csevegést. Öröm volt személyesen is találkozni a nagyokkal! (y)
 
Sziasztok!

Lezajlott a "nagy" találkozó!

A társaság fele vidékről utazott az eseményre!

Máriát elsőként (és a Női akvakertészek egyedüli képviselőjeként), a Déliből hoztam a madárlátta bajai sütemény remekekkel!
Nagy köszönet érte!

A Többiek fél négytől jöttek sorban (sajnos nem tudott mindenki időben megérkezni).

A kötetlen beszélgetést, ritkán szakította meg egy-egy sütemény, pogácsa, üdítő (víz) elfogyasztása.
Olyanok voltunk mint a gyerekek, akik a pillanatba belefeletkezve, igyekeztünk minden időt kihasználni az összejövetelből a tapasztalat cserére.
Gyorsan pörögtek a témák színes össze-visszaságban elektromos témákról, talajokról, halak-, növények tartási körülményekről, tengeri- kontra édesvizi akvarizálásról, szűrésekről, paludáriumokról, Wabikról és sok egyébb felmerülő témáról (melyek nem mindíg kapcsolódtak szorosan az akváriumokhoz).
Kitárgyaltuk az információszerzés, -áramlás kérdéskörét és hogy miért van hogy sokan az önképzés helyett a fórumtagoktól akarnak minden (korában már alaposan kifejtett, megválaszolt) kérdésükre újra választ kapni. .

Megtekintették a résztvevők az itthoni kreálmányaimat.

Könyv nézegetésre alig maradt egy kevéske idő (szerencsére előkerült pár igen jó olvasmány is) leginkább csak a képek átnézésére és már készülődnie is kellett mindenkinek haza felé!

Úgy éreztem, hogy egy nap is kevés az egymást követő tanulságos történetek végig beszélésére, ez a négy óra meg pláne!

Remélem mindenki jól érezte magát!

A társaság komolyan vette, hogy csak víz lesz és mindenki rendesen felpakolva érkezett, aminek a töredékét sem tudtuk meg enni, -inni (pedig azért én is több mindent vettem és a Felségem is sütött pogácsát)!

Készültek képek is, melyeket remélem a fotósaik a napokban feltöltenek!

Mégegyszer köszönöm Mindenkinek a részvételt!

A mihamarabbi viszont látásra!

A.ttila
 
Nos, Attila nagyon szuper vagy, hogy ezt leszervezted.
És remélem nem vetted zokon azt, amit priviben írtam, mert tényleg nagyon tisztellek ezért!
Szépen összehoztad, gratulálok!

Jaa, és szépek az akvák! (y)
 
Sziasztok!

A csapat :)
Balról : Jojo, Piga, Darlax, Schruz, Matyi, Tibicuk, LGA (háttal), a képen nem látszik Robokuty, A.kavicsos meg én, de én bal oldalon a kézfogós képen látszom ... :D
2.jpg

LGA fotóit én is várom!

Tervben van a következő egy hónap múlva (augusztus utolsó szombatja).
Az első tíz jelentkezőt tudom fogadni (a korábbi feltételekkel)!
Nem írok személyre szóló meghívót (volt belőle egy kis bonyodalom, de azért megérte)!
Akit érdekel az írjon privát üzenetet!
Nagyon jó volt a mostani társaság, viszont szeretném ha a következőre olyanok jöhetnének Akiknek most nem volt lehetőségük!

Egyébbként tényleg nem kellett ember feletti megpróbáltatásokat kiállnom a megszervezésben!
Merem ajánlani Mindenkinek!

Lányos találkozóra viszont szerintem csak akkor van esély, ha valaki közülük lebonyolítja!

A.ttila
 
Köszi Atti,nagyszerű tali volt.Az idő tényleg kicsit kevés volt,de mi szerintem egy napig megállás nélkül tudnánk beszélni
az akvarisztikáról.Jó volt végre látni,hogy néhány nick név mögött személyek vannak,megelevenedett a fórum egy kis szelete.
Atti felesége egy tündéri személyiség.Én sokkal előbb értem oda és volt szerencsém találkozni vele.Nem különben a kicsi lánya, Virág.:)
Besegítettem egy kicsit a pogácsa sütésbe is,ami nagyon jól sikerült.
Atti akvái nagyon egyediek és mind kimondottan mutatósak.A fényképek nem adják vissza igazán az akvák fíligjét .

Köszi Atti még egyszer ezt a nagyszerű napot!
 
Köszi Atti,nagyszerű tali volt.Az idő tényleg kicsit kevés volt,de mi szerintem egy napig megállás nélkül tudnánk beszélni
az akvarisztikáról.Jó volt végre látni,hogy néhány nick név mögött személyek vannak,megelevenedett a fórum egy kis szelete.
Atti felesége egy tündéri személyiség.Én sokkal előbb értem oda és volt szerencsém találkozni vele.Nem különben a kicsi lánya, Virág.:)
Besegítettem egy kicsit a pogácsa sütésbe is,ami nagyon jól sikerült.
Atti akvái nagyon egyediek és mind kimondottan mutatósak.A fényképek nem adják vissza igazán az akvák fíligjét .

Köszi Atti még egyszer ezt a nagyszerű napot!
Valóban nagyon finom volt a pogácsa, de ne feledjük el, hogy a te süteményeid is fantasztikusak voltak!
Köszönjük mindkettőtöknek! (y)
 
Back
Oldal tetejére