• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Akvakertész találkozó!

A. Kavicsos

Legenda
Sziasztok!

Lassan jön a nyár, a szabadságok, az uborka szezon az akvarisztikában!

Gyermektelenedik időszakosan a lakás!

Írtam korábban hogy van jópár régi érdekes akvarisztikai irodalmam (25 idegen nyelvű könyv, 15 Magyar nyelvű, 25 évfolyamnyi német újság, bélyeg album, stb...).
Volt róla szó hogy befotózok belőlük részleteket, meg írok róluk pár sort, de tartok a szerzői jogi problémáktól!
Ezért azt találtam ki hogy teremtenék lehetőség élőben nézegetni nállunk és mellette egy jót beszégetni, személyesen találkozni, megismerni egymást!
Egy 2-3 órás összejövetelre gondoltam hétvégi délelőtt, vagy délután, gyermekek nélkül (nem éjszakába nyúló evős-ivós táncos, fekvehányós múlatságra)!
Teával, vízzel tudok szolgálni (természetesen ha valaki nem bírja ki nélküle, hozhat valami kedvenc üditőt, rágcsálni valót)!
Ha van akit érdekelne a dolog akkor legyetek szívesek jelezni (kb. 20 főt tudok itthon fogadni egyszerre)!

Konkrét időpontról később (de azért 2-3 héttel elötte jelzem)!

A.ttila
 
Sziasztok!

Kedv csinálónak:

Könyvek:
IMG

IMG

IMG

IMG

IMG

IMG



Újságok, magazinok:
IMG
IMG
IMG
IMG


Akvárium Magazin régebbi és újabb számai:
IMG

IMG


Ezeket sajnos a gyerekek is nézegették mikor kicsik voltak:
IMG


Van még egy közepes méretű bélyeg album, halas bélyegekkel tele.

Ha van nektek is kedvenc könyvetek amit szívesen megmutatnátok (és nem látjátok a képeken), akkor el hozhatjátok egy nézegetésre!

A pontos időponton még rágódom!
Igaz hogy a gyerekek nem lesznek itthon, de pont a hétvégéken kell őket szállítmányoznom egyik helyről a másikra (szegényeknek nagyon zsúfolt a nyaruk ( :cry: ), erdei táborból folyópartra, folyópartról a Balatonra, Balatonról a Duna-kanyarba, stb..., a nyár végéig)!

Szerintetek lehetne hétköznap délután is a találkozó ?

A.ttila
 
Sziasztok!

:eek: nem gyenge gyűjtemény, gondolom eltartott pár évig összeszedni. Grat hozzá


Az egésznek csak egy kis töredéke a saját gyűjtésű (2-3 évente van lehetőségem egy-egy könyvet megvenni)!

A többit Klári néninek köszönhetem (Dr Somkuti Jenő bácsi özvegye)!

A rövid történetét itt az oldal közepe táján találod: https://akvakertesz.hu/threads/egy-reményteli-akvakertész-kezdeti-botladozásai.1955/

Csak mint ahogy az elején is írtam szeretném közkincsé tenni (legalább is egy átlapozás erejéig), de befotózni nem merem a szerzői jogok megsértése miatt!

Van még egy komolyabb darab amit jelenleg kölcsön adtam, addigra egy kis időre visszakérem!
870 oldalas Német (-precizitású) könyv 1908-ból, rajzolt ábrákkal halakról, növényekről (metszetek, fejlődési szakaszok, stb...) elmés technikai felszerelések bemutatásával!

Akit érdekel ez az összejövetel, kérem jelezze privát üzenetben (valószínű később lesz még más alkalommal is)!


Köszönettel!

A.ttila
 
Sziasztok!

Sikerült ki silabizálni az időpontot!

Első körben június 24.-én 15-19-óráig várok Mindenkit sok szeretettel (aktív, naplóval rendelkező fórumozókat)!

Jelentkezni privát üzenetben lehet!

Hozzátok magatokkal a kedvenc könyveiteket!

A.ttila
 
Sziasztok!

Lassan jön a nyár, a szabadságok, az uborka szezon az akvarisztikában!

Na de ennyire?!

Két napra elutazom.
Ezért szombat reggelig nem tudok reagálni az esetleges jelentkezésekre (a válaszban küldöm a pontos címet), de az ajánlatom még áll!
Bár egyenlőre úgy néz ki egyedül nézegetem a könyveimet, újságjaimat!

A.ttila
 
Attila, ne keseredj el ezen. Annak idején próbáltunk mi is összehozni mindenféle akvakertészes pecázást, meg bográcsolást, meg tudomisén. Sose lett belőle semmi. Ilyen lusta egy banda vagyunk látod. :X3:
 
Bizony emlékszem amikor még Nigro chaten próbáltak szervezni kétszer is egy pecát. Azóta is szervezés alatt van :giggle:
 
Egy horgászatban benne lennék én is.

Szerk.
Annyira felizgatott az akvakertész-horgászat, hogy nem is figyeltem hogy ez a topik nem erről szól. Bocs az off-ért.
 
Igazándiból én benne lennék minden ilyesmiben, csak hát Szeved nincs a szomszédban.


Sent from my Lumia 800 using Board Express
 
Tényleg lusta banda....

Amikor ezt a meetinget felvetettem, már a tengeriseknél több ilyen találka is volt.Jópárszor nálam,aztán Csepelen, aztán a város pár kerületében, és legutóbb ADÁN Szerbiában is.Igen onnan is jöttek és most viszonoztuk a látogatást...De szoktak jönni Szegedről, Miskolcról, és Komáromból is meg még ki tudja.
Én mindig mondtam, hogy az emberi lustaság határtalan..(tudom van pénzhiány is a világon---lehet, hogy ez dominál-érthető)De csak össze tud jönni 4-5 ember 1 autóra és csak össze tudják dobni a költségeket.
 
Sziasztok!

Míg nem voltam itthon, szépen megugrott a hozzászólások száma!

Van Magyar Horgászom is az elmúlt 4 évből (pecázást itthon sajnos nem tudok prezentálni)!

Semmi gond, azért ha valakit mégis érdekel még jelentkezhet holnap estig!


A.ttila
 
Sziasztok!

A jelenzkezési határidőt eredménytelenül lezárom!

Legközelebbit meghívásos alapon szervezem!

Ha az is eredménytelen lesz, akkor még egyszer nekifutok nyílt rendszerben.

De lehet csak engem érdekel az Akvarisztika múltja!?

Mindenki más a jövőbe tekint!?

A.ttila
 
Sziasztok!

Elküldtem a meghívókat azoknak akik fontosak számomra!
Remélem senkit nem hagytam ki!
Tudom hogy viszonylag távoli az kitűzött időpont, de gondoltam hogy így könnyebb rákészülni!
A mostanira is lehet azért nem volt érdeklődés mert kevés volt az egy hét!

Augusztus utolsó hétvégéjére szervezek még egy nyíltat, de arról majd később!

Örülök minden visszajelzésnek, persze nem kell most rögtön dönteni, de a lakás befogadóképessége miatt jó ha tudom hány főre számíthatok!

Izgatottan várom mennyien leszünk!

Mindenkinek jó nyarat!

A.ttila
 
Back
Oldal tetejére