• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

A nap képe

Skacok szeretném kérni, hogya topikba ne ötsünk tömegével képeket.
A fórum nem képmegosztó. Nem rendelkezünk szerver farmokkal. Az ilyen jellegű ömlesztett tartalom elveszi az erőforrást a fórummal kapcsolatos valódi tartalmaktól.

A korábbi módszer, 1-2 kép megosztása, ami valamiért érdekes továbbra is remekül működik, de ne dobjuk be a teljes internetet a topikba, mert törölnünk kell a fenti lehetőségek miatt.

Köszi a megértést.
 
Skacok szeretném kérni, hogya topikba ne ötsünk tömegével képeket.
A fórum nem képmegosztó. Nem rendelkezünk szerver farmokkal. Az ilyen jellegű ömlesztett tartalom elveszi az erőforrást a fórummal kapcsolatos valódi tartalmaktól.

A korábbi módszer, 1-2 kép megosztása, ami valamiért érdekes továbbra is remekül működik, de ne dobjuk be a teljes internetet a topikba, mert törölnünk kell a fenti lehetőségek miatt.

Köszi a megértést.

Énkérek elnézést, megértettem!



Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével
 
Énkérek elnézést, megértettem!

Semmi gond, csak figyeljünk rá.

A háttérben az van, hogy ahhoz, hogy a fórum éveken át meg tudja őrizni olvashatóságát az elmúlt években bevezettünk egy megoldást.
Bármilyen fotó amit linkelsz átkerül a szerverre és már saját gépről fut legközelebb.

Ez leginkább a naplózásoknál, inspirációnál stb igazán hasznos és fontos, de mellékterméke az is, hogy pl itt ebben a topikban szereplő összes kép is bekerül a saját tárhelyre.
Egy idő után ez brutálisan nagy mennyiségű adat. Amit skálázhatósággal persze lehetne tárolni egyre több és több maniért, de jobban szeretnénk, ha inkább a hasznos tartalom vinni a költségek nagy részét.

1-2 kép nem gond itt sem posztban. Ennyit szerettem volna jelezni.

Köszi a megértést (y)
 
Előző talán negatív jellegű bejegyzésem után egy picit más....

Talán nem vagyok egyedül azzal, hogy ilyenkor nagyon jó fények, hangulatok vannak a Karácsony környékén.
Mindenki egy picit feldíszíti a lakást, valaki extrém energiákat ől a fa díszítésébe, mint itt pl Paulo akinek bruál komoly gyűjteménye van díszekből. A lakásban is több a dekoráció stb...

Idén a családot meginvitáltam dec 24 estére vacsira és közben, hogy haladjunk a korral betettem a háttérbe egy youtube kandalló videót is :) Most lehet páran azt gondoljátok, hogy ez debil (és lehet tényleg :) ), de én is egy videóban láttam használni nemrég.
Szóval 4K kandalló a háttérben egy kis plusz hangulatot adott a sok más dekoráció mellé.

Tegnap épp a betegségből való kilábalás közepette jutott eszembe, hogy egyetlen képet sem csináltam sem a fáról se semmi másról sem :)
Úgyhogy bepattintottam a TV alkalmazásba ismét a kandalló vidit és lekaptam a fát éjszaka. Illetve annak egy részét.

Kézből fotóztam. Semmi extra fény nem volt. Nem stock fotónak készült, de a hangulata talán átadja milyen dili hatása lehet egy ilyen videónak.
A családi eseményen mondjuk nem a nagy tv-n ment a videó, csak a monitoron, de többen is mondták, hogy megnyugtató nézni. :)

Ha kedvetek van kipróbálni itt keressétek: https://www.youtube.com/results?search_query=fireplace
A több millió megtekintés alapján nem én voltam az egyetlen. :)

MK7A2791.jpg

MK7A2796.jpg

ui: jah igen a fa is mű... néhány éve használok egy szép darabot. Leginkább a fák megkímélése miatt. Múlt évben ugyan visszacsábultam, de idén ismét megmentettünk egy fát... talán.
 
Back
Oldal tetejére