• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Garnélás 40x30x30cm CRS Nano

Nem meggyőzni akarok bárkit is, csak leírtam, hogy nagyon nagyon túl vannak parázva a dolgok. Teljesen felesleges... Érdekes módon anélkül is nagyon szépen működnek, hogy tized pontossággal kellene szórakozni minden értéken...

Nem tudom honnan ered ez az "őrület", de az utóbbi időben csak egymás "szítják" ezzel az akvaristák.
 
Két amano lakja 2 napja az akit és jól vannak. A héten átkerül az összes (3-4db) a nagyból és akkor a sügiknek sem lesz mivel játszaniuk. :)
 
De egyből olajra lépnek, ha valami nem tetszik nekik.
Később szerintem innen is menni fognak.
 
Nincs víz az akváriumban, vagy ez így hogy? :eek:

Bitang képek! (y)

Köszi.
Én nem mondanám magamat elégedettnek. Az összes makró obis fotó kuka lett, mert nem volt rajtuk élesség. Ennyit ér ez az obi sajnos. Ezek mind 17-50mm-rel készültek és még így is jobbak.

A víz kérdésben az az érdekes, hogy alapból sárgás a víz (tebang) és sok benne a lebegő szennyeződés, viszont képen ez nem látszik.
 
Ha ennyire elégedetlen vagy a képekkel, akkor nincs mese, lépni kell. Akvárium fotózásnál a váz+obi korlátai látványosak sajnos.

Csodálkozni nem csodálkozom ugyanis egy 17-50mm-es gyutávú obival nem lehet makrózni. :) Egy Canon L100-as makró obinak most tudnék örülni.
 
Back
Oldal tetejére