• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

400 literes növényes- nanohalas

Voltak róla képek. Ha "pár" oldalt visszalapozol láthatod. :ROFLMAO:
Jó de az itt fórumozott naplókban sem csak egy -egy fotó van az akváriumokról.Egy karburátor fotó ,vagy egy kiherélt kipufogó kép jól mutatott volna néha a naplóban:)
 
Jó de az itt fórumozott naplókban sem csak egy -egy fotó van az akváriumokról.Egy karburátor fotó ,vagy egy kiherélt kipufogó kép jól mutatott volna néha a naplóban:)
Ez a "napló" olyan mint egy nagy játszótér. Már ezért megérte...:)
 
Az örök klasszikus napló,lehetne kötelező olvasmány új belépőknek [emoji16] [emoji16] ,időről időre mindig előkerül [emoji108]
 
Az örök klasszikus napló,lehetne kötelező olvasmány új belépőknek [emoji16] [emoji16] ,időről időre mindig előkerül [emoji108]
Én Luigit láttam, hogy valaki naplójában hivatkozott erre a kis szösszenetre. Nehéz, vaskos olvasmány de új belépőként szinte kötelező. Néhány hónappal ezelőtt amikor elkezdtem olvasni a fórumot -akkor még regisztráció nélkül- úgy gondoltam, hogy egy 90cm-es üveg kezdésnek jó lesz. Mondanom sem kell néhány nap elég volt és visszavettem az arcból. Most egy kis ADA 30C-t tervezek indítani, mert ehhez jutottam hozzá használtan. Megvan már hozzá minden "köcölék" de eléggé meg vagyok szeppenve, mert ahogy egyre többet olvasok van egy olyan érzésem, hogy egyre kevesebbet tudok.
 
Back
Oldal tetejére