• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

400 literes növényes- nanohalas

Abszolút fás.
Eredetileg egy dél-amerikai medencét szerettem volna belőle, csak aztán megtetszettek az ázsiai élőlények.
Aztán mondom ez is ázsiai, az is ázsiai akkor úgytűnik ugrott az elképzelésem.
De nyílván egy szép akváriumon nem fog látszódni, hogy honnan származnak az élőlények. Csak a tudatot akartam így rendezni.
Ha értitek, hogy értem :D

De ha ennyien írtok jót nem lehet akkora hülyeség ez az egészw.
Én vagyok a legkiváncsibb. Már nagyon várom.
Statikussal is beszéltünk, hogy elbírja e a tetőtéri födém a csöppnyi egy tonnát másfél négyzetméteren.
Az én kis 13 m2 szobámba lesz :D a végén még kopoltyút kell növesztenem :D

mit mondott a statikus?:)
 
Én is írtam valami rosszmájú élces megjegyzést régebben, amit utána gyorsan töröltem is. Főleg azért, mert eszembe jutott, hogy előfordulhat, hogy akár valami tragikus dolog is történhetett a sráccal, mi meg itt arcoskodunk.. :(
Ettől függetlenül az 55 oldal semmi az tényleg szép teljesítmény :) Tényleg törölni kellene, vagy legalább archiválni.
Most is épp az 56 felé gyúrunk :D
 
A befektetett lóvéból egyébként simán össze lehetett volna dobni egy működő nanót. De nem, mert nagy kell, baromira nagy:LOL:
 
szép kis off napló! Nem olvastam vissza hány oldallal ezelőtt szólt bele a tulaj a beszélgetésbe, de gondolom nem most volt... :)
 
Én is írtam valami rosszmájú élces megjegyzést régebben, amit utána gyorsan töröltem is. Főleg azért, mert eszembe jutott, hogy előfordulhat, hogy akár valami tragikus dolog is történhetett a sráccal, mi meg itt arcoskodunk.. :(
Ettől függetlenül az 55 oldal semmi az tényleg szép teljesítmény :) Tényleg törölni kellene, vagy legalább archiválni.
Most is épp az 56 felé gyúrunk :D
A CANCELED image amit nemrég posztoltam ,szóval az sem Péter ellen irányul ,főleg annak a tudatában ,hogy nem is tudunk a háttérben meghúzódó részletekből semmit,bármi oka is legyen a nagy csendnek.....de ennek a naplónak így tényleg semmi értelme.Ahogy Zoli is írta ,ennyi pénzből egy nanó ,de akár egy 64 literes is simán pöfögne a mai napig,ami mellesleg tanulóakváriumnak tökéletes is lett volna.Peace.;)
szerk:Mindentől függetlenül ,egy másik ,már talán életképes naplóban szívesen olvasnék egy működő akváriumáról:)
 
az F típusú átvilágítás alapján októberben még postolt....szerintem csak egyszerűen van érdekesebb is...
Visszanézve a kezdeteket most 16 éves, valószínű van újabb érdekes hobbi, így ez már 'uncsi'......
 
Back
Oldal tetejére