• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

400 literes növényes- nanohalas

Ráadásul a fórum tele van sokszor ingyen növényekkel. Ha valaki ismerkedni akar bármikor össze tud szedni egy kis kertre valót.
 
Szerintem ne töröljétek a naplót, ugyan nehéz olvasmány, de rengeteg hasznos információ van benne, és összességében nagyon tanulságos.
 
Gyerekesek vagytok! Miért írkáltok más naplójába papírrepülőkről amikor a NASA majdnem vizet talált a marson...:ROFLMAO:
Tévedés: nem csak sós víz vájta árkokat,
201509289.jpg

de "óriás piócát" is találtak:
20151012mars-dune.jpg
 
Ezt a naplót omg. :D

Kemény, lehet át kénen evezni "agymenés" topikra. :)ű

BTW a nagy akvárium - sok nanohal terv nekem személy szerint nagyon tetszik (kicsit felfelé tolja az akárium arányait :) ), sajnálom hogy nem ezen a vonalon indultam el tavaly, mikor összeraktam a 240 literesemet.
Még a dél-amerikai sügérekről is lemondtam volna ezért. :)
 
BTW a nagy akvárium - sok nanohal terv nekem személy szerint nagyon tetszik (kicsit felfelé tolja az akárium arányait :) ), sajnálom hogy nem ezen a vonalon indultam el tavaly, mikor összeraktam a 240 literesemet.
Még a dél-amerikai sügérekről is lemondtam volna ezért. :)
Nálam is hasonló a helyzet, de sikerült 30 Boraras urophthalmoides-t szereznem, és még jön kb 60 db a 240esembe :D
 
Becsülettel végigolvastam a "naplót". Borzasztó volt látni, olvasni hogyan fojt el rengeteg pénz 2db szőlőtőke akváriumi installációjára. Azonban az utolsó oldalak már rendkívül szorakoztatóak voltak. :D
 
Amúgy járt itt Január elején a szerző. Kíváncsi lennék, hogy a tőkékkel mi lett. Elrohadtak-e, meddig volt nyálkás stb...
A legjobb napló mellett a leghosszabb napló plecsnit is ki kellene találni, és vándordíjként kiadni az aktuálisnak.
 
Szerencsétekre, csak az utolsó 4 oldalt olvastam el, de az rendkívül szórakoztató volt, többször felmosolyogtam (csak egyszer esett le a laptop az ölemből). Vajon mi lett a sok megvásárolt cuccal? Ha valaki beszél vele, tőlem vihet egy vödör növényt, hamarosan.
 
Back
Oldal tetejére