• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

[2013. Jun 1 ] IWAGUMI Challenge (Törökbálint)

A közönségkedvenc szavazás jó ötlet.
Amikor a képeket kiteszitek a fórumra szavazásra, akkor a pártatlanság miatt természetesen ne írjátok ki, hogy ki csinálta az adott kompozíciót. :)
 
Nekem még egy kicsit magas, de majd ott összedobok valamit, azért kíváncsi lennék rá, hogy mennyi idő van a legózásra.:cool:
Viszont nagyon jónak hangzik , végre valami kreatív játék.(y)
 
És én kimaradok. :(
A közönségszavazás jó ötlet, de nem koronkent , hanem mindenki mindenki ellen.
 
Nekem még egy kicsit magas, de majd ott összedobok valamit, azért kíváncsi lennék rá, hogy mennyi idő van a legózásra.:cool:
Viszont nagyon jónak hangzik , végre valami kreatív játék.(y)
Leírás szerint 15 perced van rá. Szóval tényleg nincs sok idő tervezgetni és nézegetni. Improvizálni kell valamit :)
 
Leírás szerint 15 perced van rá. Szóval tényleg nincs sok idő tervezgetni és nézegetni. Improvizálni kell valamit :)
15 perc úgy hogy a hátad mögött verik a kolompot és nem hagynak koncentrálni, na akkor kevés, de nem kivitelezhetetlen.:p:D
 
Én arra gondoltam, hogy lesz egy helyben bírálás és mellé hozzá tesszük a közönség szavazást. Felkerülnek név nélkül a fotók és mehet rájuk a like. Amelyiken a legtöbb like van, az nyert a fórumon. A zsűri pedig hozzá teszi a saját döntését, így alakul ki a végeredmény.
 
Én arra gondoltam, hogy lesz egy helyben bírálás és mellé hozzá tesszük a közönség szavazást. Felkerülnek név nélkül a fotók és mehet rájuk a like. Amelyiken a legtöbb like van, az nyert a fórumon. A zsűri pedig hozzá teszi a saját döntését, így alakul ki a végeredmény.
mint ha a tavalyi ADA zsűrizést olvastam volna, nekem tetszik(y)
 
Üdv! ha megengeditek, röviden, közérthetően, négy sorban összefoglalnám az Iwagumi Challenge programját:

Pakolj köveket üvegtankba
Számuk legyen páratlan
Igyál hozzá belga sörcit
S boogie lesz a lábadban...

:D
 
Üdv! ha megengeditek, röviden, közérthetően, négy sorban összefoglalnám az Iwagumi Challenge programját:

Pakolj köveket üvegtankba
Számuk legyen páratlan
Igyál hozzá belga sörcit
S boogie lesz a lábadban...

:D
csak így legyen:D
 
Back
Oldal tetejére