• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

[2013. Jun 1 ] IWAGUMI Challenge (Törökbálint)

Na most ezt nem feltétlen értem. A jelentkezők száma egyenlő a versenyzők számával, vagyis nem tud jönni más, mert nem férnek el az üzletben. Ez ott necces, hogy akkor ez nem lesz családi program :D Vásárlókat elkülditek? :) Lehet hozok 3 vásárlót... pár órán keresztül nézelődnek :)
Jah igen nem utolsó sorban, ha egyedül megyek, nincs aki vezessen visszafele, ergo bebuktam a fincsi belga sört? Ezt jobban végig kell gondolnom hmm.
 
Na most ezt nem feltétlen értem. A jelentkezők száma egyenlő a versenyzők számával, vagyis nem tud jönni más, mert nem férnek el az üzletben. Ez ott necces, hogy akkor ez nem lesz családi program :D Vásárlókat elkülditek? :) Lehet hozok 3 vásárlót... pár órán keresztül nézelődnek :)
Jah igen nem utolsó sorban, ha egyedül megyek, nincs aki vezessen visszafele, ergo bebuktam a fincsi belga sört? Ezt jobban végig kell gondolnom hmm.
én nem akarom a hivatlan prókátor szerepét játszani, de ez nem nyitvatartási időben van. Belga sört meg otthon is lehet inni, ad absurdum egyenesen Belgiumban is :). Köveket pakolszáni, meg másokat nézni e tevékenység közben: ez a program lényege, azt hiszem.
 
A rendezvényre max 20-25 fő jelentkezését várjuk. A részt vevők közül kerülnek ki a versenyzők. A többiek pedig szurkolhatnak nekik egy laza kötetlen hangulatú szombat délutánon. Reméljük az idő is besegít és akkor a kertben legózunk majd (y)

Ezt benéztem :) Gondolom, aki jelentkezett az versenyezni is fog nem? Biztos nem hagynám ki, még akkor sem, ha csak néhány követ bedobálok. nekem ez 20 versenyzőt jelentett :)


A hangulatról közben belga sörcik és Nigro aranyköpései gondoskodnak majd. :)
És itt a lényeg, amiért nem szeretnék én vezetni :D Nigro aranyköpései :D Na neem.

Viktor tök jó kis dobozokat eszkábáltak ezek a filippínók, ha jó idő van, akkor egyszerre 10 versenyző is lemehet 15 perc alatt :) 5-5 oldalanként elférne az udvaron nem? Esetleg kövekre talajra, dekorra van valami fix elképzelés? Hozassatok játszótéri homokozóba való homokot talajnak :) :)
Valaki Mogyoród közeléből aki nem alkesz nem megy véletlen? :D
 
A GA imázs miatt én ADA Garden Stand állványon lévő 60-as aksikra gondoltam. Na ebből van nekünk 3. Ki lehet vinni a kertbe, vagy a boltba végülis mind1. Ha jó idő lesz lehet kint lesz.
Valamilyen homok aljzat lesz benne. És a kövek mérete miatt elképzelhető, hogy Seiryu legó lesz.

A fenti vidi jó volt, de szeretném, ha gusztusosan néznénk ki ezért dobom ezeket az eszkábált dolgokat. :)
A rotálás annyiból lesz érdekes, hogy lesz egy kis nyomás a versenyzőkön. "pár perc és jön a következő...."
Nem tudom a 20 emberből ki az aki versenyezni fog, de remélem a hangulat miatt a többség szívesen beleugrik majd a mókába.

A végeredményt fotózni fogjuk és körbejárja majd a netet mint ADA Iwagumi Contest - a Magyar birodalomból.:)

Továbbra is azt gondolom ezt egy baromi jó program. Régóta terveztük, de valahogy mindig elmaradt. Most időben összekaptuk magunkat és úgy látom érdeklődés is van rá.

Még azon agyalok, hogy a fotókat hogyan értékeljük. Gyorsban a netre feltölteni és szavazni, így lenne egy közönség kedvence. Persze ott helyben kinyomtatni és szavazni plusz általunk értékelni ez lenne az azonnali eredményhírdetés. Akárhogy is lesz tuti jó buli lesz. Én már nagyon várom :)

Meg is csinálom a plakátot hozzá hamarosan....
 
Back
Oldal tetejére