• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

[2013. Jun 1 ] IWAGUMI Challenge (Törökbálint)

Sziasztok!Gratulálok mindenkinek,nagyon jók lettek az elrendezések,biztos klafa lehetett ott lenni..........ááááááááááááááá,nem is tudok mást mondani ugy sajnálom hogy ujracsak lemaradtam egy ilyen jó kis rendezvényről,a családot viszont eligazítottam ma kellőképpen,legközelebb ha piros hó is esik ott szeretnék lenni.
 
hát srácok, ez jóóó vóóóót! :)
köszönettel tartozunk a rendezésért, a grillezésért, a sörökért, meg úgy az egészért.

csatlakozom bálinthoz, szívesen olvasnék némi elemzést!
 
Sziasztok!
Köszönet mindenkinek, aki lehetővé tette a mai dzsemborit!
Sokat tanultunk mind a kövekről, mind a sörökről! ( Bálintnak ajánlva) böff
 
A zsűri részéről annyi volt a feladat, hogy a 3 legjobbat kiválassza. Egymástól függetlenül néztük át a képeket. Az első két helyen lévő akvárium mindhármunknál elől végzett.
A harmadik hely volt kérdéses, mert szorosabb volt. De végül egyetértésben megszavaztuk. Szóval nincs sorrend és nincs pontozás.:)

De valamit tudunk majd írni ha szeretnétek.

Számomra az volt érdekes még - fotós szemmel - hogy minden akvárium más volt élőben. Voltak nagyon jó aksik is (csigus ugye stb) ami a fotón nem mutatott olyan meggyőzően mint életben.
Én minden akváriumot máshonnan fotóztam volna és más mélységgel más magassággal, de most az volt a cél, hogy egyfoma beállítások legyenek. Ezért nem minden a legjobb szögből lett elkapva. De talán itt nem is ez volt a cél.

Érdekes volt látni, hogy a sorsolás miatt előre került hármas pl mennyire gyorsan összerakta az akváriumokat. Később pedig mennyire kihasználta mindenki az időt egy kis finomításra. Ezért ahogy haladtak előre az aksik egyre jobb megoldások születtek. De erre volt a sorsolás, hogy véletlenszerű legyen a sorrend.

Sok olyan akvárium volt amit szívesen megnéztem volna beültetve. Ebből a szempontból pozitív meglepetés volt néhány akvárium.
Lehet mi sem tudtuk volna jobbakat. Ezért jók az ilyen versenyek.

Ennek még lesz folytatása úgy gondolom :)
 
Most,hogy végre a gép elé ültem itt az ideje,hogy megköszönjem a mai napot sokadikként mindenkinek!grill-sörcik/banános/-szuper aksik-jó társaság..jut eszembe csak nekem pirult meg a tarkóm?:D:) 11.
 
Tényleg érdekes volt, hogy ugyanabból az alapanyagból mennyi különböző stílus állítható össze. Bár beültetve másképp néznének ki, ami talán még az eredményeket is befolyásolná....
Szerintem is jó lenne olvasni egy-egy építő jellegű kritikát!
 
A facebook egy jó ötlet volt menet közben. Mivel a GA tevékenységét nagyon sokan követik így azonnal kaphatunk egy kis visszajelzést is másoktól, hogy ők hogyan értékelték volna a berendezést. Én is átfutottam nap végén a képek visszajelzéseit. Pl Talachi akiját ahogy látom sok top IAPLC huszár is megkommentelte. Ahogy látom ott is ő a favorit, de holnap nap vége még messze van :)

Az FB ilyenekre szuper. Béna állapotvisszajelzésekre, körlevelekre stb sajnos nem. De mi igyekszünk a hasznos részét élvezni. ;)

Más....

Most hogy az utolsó workshopot is letudtuk, kíváncsiak lennénk mi az amin javítanátok, amit következőnek máshogy szeretnétek. Elképzelhető, hogy ősszel megint nekifutunk egy sorozatnak és a hasznos visszajelzések alapján javíthatnánk ott ahol kell. Szóval jöhetnek ilyenek is ide vagy új topikba mind1.

Összességében most is azt gondolom a workshop sorozat jó ötlet volt. Néhány dolgon mi is javítani fogunk, de örülök, hogy egy kicsit mindenhol lehetett valamit felszippantani.:) Mindig lehet jobb, ezért ha valamin javítanátok ne kíméljetek
 
A facebook egy jó ötlet volt menet közben. Mivel a GA tevékenységét nagyon sokan követik így azonnal kaphatunk egy kis visszajelzést is másoktól, hogy ők hogyan értékelték volna a berendezést. Én is átfutottam nap végén a képek visszajelzéseit. Pl Talachi akiját ahogy látom sok top IAPLC huszár is megkommentelte. Ahogy látom ott is ő a favorit, de holnap nap vége még messze van :)

Az FB ilyenekre szuper. Béna állapotvisszajelzésekre, körlevelekre stb sajnos nem. De mi igyekszünk a hasznos részét élvezni. ;)

Más....

Most hogy az utolsó workshopot is letudtuk, kíváncsiak lennénk mi az amin javítanátok, amit következőnek máshogy szeretnétek. Elképzelhető, hogy ősszel megint nekifutunk egy sorozatnak és a hasznos visszajelzések alapján javíthatnánk ott ahol kell. Szóval jöhetnek ilyenek is ide vagy új topikba mind1.

Összességében most is azt gondolom a workshop sorozat jó ötlet volt. Néhány dolgon mi is javítani fogunk, de örülök, hogy egy kicsit mindenhol lehetett valamit felszippantani.:) Mindig lehet jobb, ezért ha valamin javítanátok ne kíméljetek

Ezekkel a workshop-okkal egy gondom van....: NEM VOLTAM OTT:mad::mad::mad::mad::banghead::banghead::banghead::eek:
 
minden akvárium más volt élőben
Mennyire igaz! Nem is kicsit!
Az is érdekes -így nézegetve a képeket, hogy vannak olyan munkák, amin tisztán látszik a hónapos tervezés, alapos felkészülés, alapanyag kiválasztás stb. De nem úgy történt. Vajon mennyi meghatározó zene, művészeti alkotás stb. lehet, melyek 15perc alatt készültek el...
 
Back
Oldal tetejére