• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Valahol úton a High - tech felé :) Help me :D

Nos akkor a neonok elúsztak egy barátom nagy aksijába. Meghoztam 4 amano-t, illetve hamarosab érkeznek a galaxy razbórák. 6 db;):):D:p
A Galaxy szép kis halacska, de vigyázz, hogy ne legyen búvóhelye, mert különben nem sokat fogod látni őket!
Ezen kívül a világos háttér esetén látszanak jól, mivel elég sötét színűek.
Már egy szürke kő elött sem látszik jól, így sziklás, köves akváriumba nem biztos, hogy a legjobb választás.
Saját tapasztalatból mondom. [emoji53]
 
A Galaxy szép kis halacska, de vigyázz, hogy ne legyen búvóhelye, mert különben nem sokat fogod látni őket!
Ezen kívül a világos háttér esetén látszanak jól, mivel elég sötét színűek.
Már egy szürke kő elött sem látszik jól, így sziklás, köves akváriumba nem biztos, hogy a legjobb választás.
Saját tapasztalatból mondom. [emoji53]

Nekem a tapasztalatom ellenkező, amint megszokták a helyet szépen úszkálnak gyakorlatilag bárhol. Kell 2-3 hát változatlan scappel és még a csapategység is felbomlik. Ha jön a zavarás rögtön összecsapódnak. A színük igaz, nem a legharsányabbak de pont az tetszik nekem például bennük hogy így természetes a hatás.
 
Gondold át hogy nem akarsz-e valóban egy ex800pluszt az elég kell legyen egy külső reaktorhoz, amivel sokkal jobb a beoldás. Persze szépek az üveg difik, de az olcsók nagyon nem jól porlasztanak. Jó jó vannak kivételek amik hiper szuper apró bubit csinálnak de nem jellemző. Vagy drága difi 30ezer körül.
 
Nekem a tapasztalatom ellenkező, amint megszokták a helyet szépen úszkálnak gyakorlatilag bárhol. Kell 2-3 hát változatlan scappel és még a csapategység is felbomlik. Ha jön a zavarás rögtön összecsapódnak. A színük igaz, nem a legharsányabbak de pont az tetszik nekem például bennük hogy így természetes a hatás.
Ha nincs búvóhelyük akkor azt szokják meg és később már nem is akarnak elbújni, de ha kezdetben van hová rejtőzniük, akkor ki is használják, mert be vannak tojva. Ebben az esetben ezt szokják meg és ez így is marad.
Legalábbis nálam így működtek, egészen addig, amíg be nem tömködtem minden üreget ahová el tudtak bújni. Persze lehet hogy máshol, máshonnan származó halakkal másképp van.
 
Gondold át hogy nem akarsz-e valóban egy ex800pluszt az elég kell legyen egy külső reaktorhoz, amivel sokkal jobb a beoldás. Persze szépek az üveg difik, de az olcsók nagyon nem jól porlasztanak. Jó jó vannak kivételek amik hiper szuper apró bubit csinálnak de nem jellemző. Vagy drága difi 30ezer körül.
Egyenlőre használtban gondolkodom... mert sajna a keret ezt fogja engedni. Szét néztem itt is, és találni egész jókat jó áron + soknál nem a haszon szerzés a cél + biotöltet ami megment egy kis macerától is...
Szóval hó elején feldobok majd egy topicot ex 800ra, vagy ebben a kategóriában eheim + jblre is.
 
Zöld helyett fehéres a víz a cserét követő 3. Napos is [emoji30] [emoji35] [emoji33]

Tapatalkkal küldve az én SM-N910F eszközömről
 
Nos a szűrő megrendelve ex 800 + bacik + 4 l bioanyag, illetve a profitot cserélem tf családra (mic+mac) kiváncsi vagyok [emoji5] pénteken beérkezik. [emoji6][emoji3]

Tapatalkkal küldve az én SM-N910F eszközömről
 
Siker [emoji16][emoji16][emoji16][emoji16] akkor működik
Bevallom őszintén még nem nagyon tudom így a forumokkal kapcsolatos dolgokat, talán ez az első amit naponta bújok, főleg mióta van ez a Tapatalk

Tapatalkkal küldve az én SM-N910F eszközömről
 
Siker [emoji16][emoji16][emoji16][emoji16] akkor működik
Bevallom őszintén még nem nagyon tudom így a forumokkal kapcsolatos dolgokat, talán ez az első amit naponta bújok, főleg mióta van ez a Tapatalk

Tapatalkkal küldve az én SM-N910F eszközömről
Vaoo nem rossz:) Rosszabbra számítottam. A visszafolyót nyomd le a víz alá enyhén felfelé fordítva, hogy minimálisan fodrozza a vizet.
 
Siker [emoji16][emoji16][emoji16][emoji16] akkor működik
Bevallom őszintén még nem nagyon tudom így a forumokkal kapcsolatos dolgokat, talán ez az első amit naponta bújok, főleg mióta van ez a Tapatalk

Tapatalkkal küldve az én SM-N910F eszközömről
Na látod csak megy ez. Nekem a tapatalk nem megy. Ha jön értesítés meg tudom nézni, de ha valamire rá szeretnék keresni... elvesztem a fonalat. Ha teszel fel képet nem tapatalkról hanem itt, max 1024 legyen a felbontás de lehet kisebb is.
Ha megjön a szűrőd az rendet tesz és nem lesz opálosodás.
 
Na látod csak megy ez. Nekem a tapatalk nem megy. Ha jön értesítés meg tudom nézni, de ha valamire rá szeretnék keresni... elvesztem a fonalat. Ha teszel fel képet nem tapatalkról hanem itt, max 1024 legyen a felbontás de lehet kisebb is.
Ha megjön a szűrőd az rendet tesz és nem lesz opálosodás.
Nekem minden funkciója szuperál még mobil nettel is[emoji4]. Van 1 jó öreg Note4 em + az S pen elég jó vele olvasgatni (5.7 col)[emoji6]

Tapatalkkal küldve az én SM-N910F eszközömről
 
Nekem is működik minden csak nem értek hozzá. Nem tudom kezelni. Nem az én világom.
Nem baj [emoji4] Nem érthet mindenki mindenhez[emoji6] Ha gondolod keresek vmi normális leírást neked. Pü-be elküldöm [emoji6] vagy youtubbe [emoji3] [emoji2]

Tapatalkkal küldve az én SM-N910F eszközömről
 
Back
Oldal tetejére