• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Új ADA tengeri szállítmány -MEGÉRKEZETT

oxi vagy hozz el onnan 5 embert aki munkát keres :) pff csak vicceltem.

Csörizz ha gondolod. Azt hiszem lesz mit csinálni.
 
Befutott az ADA! Folyamatosan kapcsolgatjuk vissza őket a webshopba. ;)
Sajnálom, hogy nem értem rá segíteni bepakolni:yawn: épp fontos dolgom volt @Bandesz kertész úrnak fát kerestünk az udvaron és valakinek néznie kellett a benti akikat is egy kicsit:D és utána meg perrsze muszáj volt megsasolni, hogy mi van fent... szóval sorry:ROFLMAO:
 
Fene, de elfáradtam, csak most érzem,hogy leültem. :))) Jó volt, köszönöm még egyszer a lehetőséget!
nem is hasonlítasz erre a szemlesütős képedre jelenleg,de szerintem te voltál aki nem tudta, hogy van e még valaki az emeleten mikor Attila megkérdezte hogy fent van e a Gábor, miután felvittél asszem egy akváriumot az emeletre. Én voltam az a hülye kopasz barna kabátban a bolt közepén:D
 
nem is hasonlítasz erre a szemlesütős képedre jelenleg,de szerintem te voltál aki nem tudta, hogy van e még valaki az emeleten mikor Attila megkérdezte hogy fent van e a Gábor, miután felvittél asszem egy akváriumot az emeletre. Én voltam az a hülye kopasz barna kabátban a bolt közepén:D
Én meg a fáradt képű a gubancos ággal. :D Érdemes lenne bevezetni, hogy minden látogató bemutatkozzon fórumos nevén?? (Vagy legalább ne másnaposan :zombie: menjen, mint én.)
 
Utoljára módosított:
Igen, bocsi így utólag, 1 értelmes magyar mondatot nem tudtam összerakni, fent nem néztem körül csak leraktam a cuccost, és lefele jövet pont gondolkodtam valamin, aztán valami kérdés is jött, amire valami értelmetlen gagyogás volt a válasz a végén egy nem tudommal. :D
 
Érdemes lenne bevezetni, hogy minden látogató bemutatkozzon fórumos nevén?? (
Jeee,mindenki kapna egy kitűzőt ,a nicknevével.Ez hasznos lett volna már a HAC-on is.Persze csak az olyanoknak mint én,aki most volt először fenn,és azt sem tudta ki-kicsoda:(.Na jó egy pár ember egyből beugrott.:)
 
Sziasztok!

9 literes kiszerelésben is érkezett Amazonia? A webshopban még az szerepel, hogy nincs készleten csak a 3 literes.
 
Csak az első oldalra kellett volna lapozni. Jött az is, abból jött a legtöbb.

Lehet az én böngészőmmel volt a baj, de a hsz írása előtt megnéztem és akkor még azt írta ki hogy nincs készleten. Miután írt Viktor újra ránéztem és akkor már megjelent a "Kosárba" gomb. Mindenesetre azért köszi a gyors választ és bocsi a fölös kérdezősködésért.
 
Back
Oldal tetejére