• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos ADA Szállítmány BEÉRKEZETT!

Igen holnap reggel 9:30-ra kértük a csomit. Reggel visszaigazolták, hogy ott lesz időben.

Úgyhogy mindenkit várunk aki csatlakozna :)
 
Nah akkor megjött a szállítmány ki lettünk tömve rendesen Japó cuccokkal

8447655756_0d38e25652_b.jpg


8446567137_5f7f295b07_b.jpg


8446566695_176fd5e3f5_b.jpg
 
off: Esetleg majd rakhatnátok fel még pár képet a pakolásról, vagy az új cuccokról a "fotóözönbe" :p
 
45cm-s akváriumokhoz tervezte az ADA. Vagy ennél kisebb akváriumokhoz.
Az óriási előnye az, hogy nem direkt áramlást csinál ezért az ellentétes falon nem kavarja az aljzatot.
Az ES300-as szűrőhöz lett kitalálva, ami 10-es csövön meglehetősen erősen préseli a vizet.
Így viszont bártan be lehet rakni a kis akikba, mert az üveg szépen eloszlatja ezt az energiát.

Pöpec kis szerkezet, de 10mm-es csövezéshez van!
 
az üveg szépen eloszlatja ezt az energiát

Jól látom, illetve inkább csak sejtem, hogy az üveggyürü belsö peremén van egy 360°-ban körbeérö slicc, amin keresztül áramlik ki a víz? Nem találtam meg egyelöre a GA webshopban, de az áráról lehet tudni valamit? A méretét tekintve, ha beakasztjuk milyen mélyre ér le a gyürü alja? Így a képröl nézve a gyürü külsö átméröje kb. 4-5 cm és így kb. 10-11 cm-re van a gyürü alsó széle az aki peremétöl. Jól saccoltam a méreteket? Ha a bubble széttolná nanoban a layoutot el kellene gondolkodnom valami alternatíván... :rolleyes:

Üdv: Robi

Szerk.: Közben gyorsan csekkoltam, és a P-1 jelü a 10 mm csöre a P-2 jelü 13 mm-es csövezéshez illeszkedik. Mindkettöre 150 mm-t ír összmagasságra.
 
Jól látom, illetve inkább csak sejtem, hogy az üveggyürü belsö peremén van egy 360°-ban körbeérö slicc, amin keresztül áramlik ki a víz? Nem találtam meg egyelöre a GA webshopban, de az áráról lehet tudni valamit? A méretét tekintve, ha beakasztjuk milyen mélyre ér le a gyürü alja? Így a képröl nézve a gyürü külsö átméröje kb. 4-5 cm és így kb. 10-11 cm-re van a gyürü alsó széle az aki peremétöl. Jól saccoltam a méreteket? Ha a bubble széttolná nanoban a layoutot el kellene gondolkodnom valami alternatíván... :rolleyes:

Üdv: Robi

Szerk.: Közben gyorsan csekkoltam, és a P-1 jelü a 10 mm csöre a P-2 jelü 13 mm-es csövezéshez illeszkedik. Mindkettöre 150 mm-t ír összmagasságra.
Sajnos úgy tudom hogy egyenlőre az es300 szériatartozéka és nincs külön még belőle
 
De van. Szerintem csak idö kérdése, és lesz a GA-ban is mindkettö. Lehet, hogy már a köv. szállítmánnyal érkezik is. :)
Akkor én még kicsit ómódi vagyok köszi a felvilágosítást. Amikor leszedtük a kamionról akkor még csak szűrővel együtt volt.
 
Igen, egyelőre csak az ADA szűrővel jár. Előfordulhat, hogy később kapható lesz külön is, de nem azért az idő lesz. Talán az ADA új üzleti politikája, hogy a szűrőire így hívja fel a figyelmet és ösztönözzön vásárlásra.
 
Szerintem a következő légi fuvarral bekérjük ezt is. Amikor rendeltük még csak premiert volt. Elsőként kaptunk japánon kívüli disztrik közül.
Most már elérhető sima verzióban is.

Méretet nem tudok mondani, de egy nanoba tökéletes. Ahogy írtad Robi, belső pereme van ami meggátolja, hogy szétcsapódjon a szűrőből érkező víz.
 
Back
Oldal tetejére